آتش سوزی گسترده در نیووست مینستر

🔹 سراسر - واحد ویژه جنایی با همکاری اداره پلیس نیووست مینستر در حال بررسی آتش سوزی گسترده ای هستند که شب گذشته بخشی از پارک اسکله وست مینستر را در بر گرفت و قدیمی ترین قسمتهای اسکله را تخریب کرد و جاذبه اصلی گردشگری این شهر را ویران نمود.

در بیانیه روز دوشنبه گفته شده است که واحد ویژه جنایی برای کمک به بازرسان آتش نشانی در کشف علت آتش سوزی فراخوانده شده است.این پارک که پس از بازسازی گسترده در سال ۲۰۱۲ افتتاح شد ، مملو از پوشش گیاهی، درخت، میزهای پیک نیک و زمین های بازی بود.

در پارک دو قسمت اصلی وجود دارد: یک بخش کاملاً جدید و یک بخش با اسکله چوبی قدیمی. منطقه جدید تحت تأثیر قرار نگرفته است ، اما بخش قدیمی اکنون با بنری مشخص است که روی آن نوشته شده: "Wow Westminster"


(Courtesy Twitter/paulromein)


جاناتان کوت ، شهردار نیووست مینستر این واقعه را جبران ناپذیرخواند. گستردگی آتش سوزی به حدی بود که آتش نشانان از شهرهای همسایه برای کمک به نیووست مینستر در آخرین ساعات روز یکشنبه شتافتند.

با مساعی آتش نشانان آتش خاموش شده و کل پارک و بخشی از خیابان مجاور آن بسته است. اکنون شهرداری نیووست مینستر به همراهی آتش نشانی و گارد ساحلی در تلاش است تا از اثرات زیست محیطی آتش سوزی در رودخانه فریزر بکاهند.

از هر کس که اطلاعاتی در مورد آتش سوزی مذکور دارد خواسته شده تا با شماره 6045255411 تماس بگیرد.