آمریکا در صدر تعداد مبتلایان به کرونا ، ۲۶ مارس
سراسر - براساس آمار منتشر شده شمار مبتلایان قطعی به ویروس کرونا٬ کووید ۱۹، در آمریکا تا ساعت ۶ بعداز ظهر در روز پنجشنبه هفتم فروردین به ۸۵ هزار و ۲۸۰ رسید که با این تعداد ایالات متحده از نظر آمار مبتلایان به این ویروس در صدر جهان قرار گرفت.


باکنون چین با ۸۱ هزار ۳۴۰ مورد ابتلا به ویروس کرونا در رتبه دوم در جهان و پس از ایتالیا با ۸۰ هزار ۵۸۹ مورد در رتبه سوم قرار دارد.تا روز پنجشنبه یک هزار و ۲۹۳ نفر بر اثر ابتلا به ویروس کرونا در آمریکا جان خود را از دست داده اند.

از نظر مرگ و میر اسپانیا و ایتالیا به ترتیب با ۷۱۸ و ۷۱۲ کشته و سپس فرانسه . آمریکا با ۳۶۵ و ۲۶۶ در یک روز ، بیست و چهار ساعت سختی را پشت سر گذاردند.

هم اکنون سرعت شیوع به روزانه یکصد هزار مورد جدید در جهان نزدیک میشود. در حالی که در ابتدای شیوع ۲۷ روز زمان برد تا تعداد بیماران به یکصد هزار نفر برسد.


با رعایت فاصله اجتماعی صد در صد توسط تک تک اعضای جامعه خواهیم توانست دیاگرام صعود بیماری را به خطی صاف تبدیل کنیم. بیایید در دو هفته آینده برای رسیدن به این هدف مشترک متحد شویم 
دکتر آدریان دیکس، و دکتر بانی هنری
"The evidence is clear: with every person in British Columbia 100 percent committed to physical distancing, we can flatten the curve. Over the next two weeks we must be united in this one goal."
B.C. provincial health officer Dr. Bonnie Henry and Minister of Health Adrian Dix

Subscribe to Our Newsletter

© 2023 by TheHours. Proudly created with Wix.com

با صفحات تلگرام و فیس بوک سراسر همه جا مطلع باشید

  • Instagram
  • telegram
  • Facebook سراسر

ENDtoENDMarketing.ca