اجناس کانادایی بخریم


سراسر - نخست وزیر جاستین ترودو با توجه به مشکلات اقتصادی ناشی از شیوع بیماری همه گیر کووید ۱۹، مردم را به خریدن مواد غذایی کانادایی ترغیب کرد.وی گفت: هرکه که می خواهد حمایت خود را نشان دهد ، اجناس کانادایی بخرد. پنیر کانادایی را برای کمک به تولید کننده محصولات لبنی برگزیند ، ماهی تولید کانادا سرخ کند و خرچنگ کانادایی به سفره خود ببرد . بدین ترتیب علاوه بر استفاده ار طعم عالی این محصولات به افرادی که مواد غذایی را در سفره ما نگه می دارند ، کمک می کند.

امروز پنحشنبه ۱۴ می، ترودو از اختصاص قریب به ۴۷۰ میلیون دلار توسط دولت برای حمایت از صنعت ماهیگیری خبر داد. این بسته شامل ۲۶۷.۶ میلیون دلار برای پوشش ۷۵ درصد حقوق کارگران ماهیگیر است که در این فصل ۲۵ درصد از درآمد خود تا سقف ۱۰ هزار دلار از دست خواهند داد.


با رعایت فاصله اجتماعی صد در صد توسط تک تک اعضای جامعه خواهیم توانست دیاگرام صعود بیماری را به خطی صاف تبدیل کنیم. بیایید در دو هفته آینده برای رسیدن به این هدف مشترک متحد شویم 
دکتر آدریان دیکس، و دکتر بانی هنری
"The evidence is clear: with every person in British Columbia 100 percent committed to physical distancing, we can flatten the curve. Over the next two weeks we must be united in this one goal."
B.C. provincial health officer Dr. Bonnie Henry and Minister of Health Adrian Dix

Subscribe to Our Newsletter

© 2023 by TheHours. Proudly created with Wix.com

با صفحات تلگرام و فیس بوک سراسر همه جا مطلع باشید

  • Instagram
  • telegram
  • Facebook سراسر

ENDtoENDMarketing.ca