اعلام قرنطینه عمومی در نیویورک


سراسر- همزمان با آمادگی عمومی برای مقابله با شیوع ویروس کرونا در آمریکا فرماندار ایالت نیویورک روز جمعه اعلام کرد از روز یکشنبه وضعیت قرنطینه عمومی در این ایالت اجرا خواهد شد و از تمام موسسات و شرکت‌ها که فعالیت آنها در زمره خدمات ضروری نیست خواست کارمندان خود را به خانه بفرستند.

به گزارش رادیو فردا اندرو کومو، فرماندار ایالت نیویورک در نشست خبری روز جمعه گفت: «این شدیدترین اقداماتی است که تاکنون در این ایالت به اجرا گذاشته شده است.»ابتلا به ویروس کرونا طی یک روز گذشته در ایالت نیویورک حدود ۳ هزار مورد افزایش یافت و روز جمعه به بیش از ۷ هزار مورد رسید. فرماندار نیویورک ضمن اذعان به تاثیر شدید این اقدامات بر فعالیت موسسات و زندگی مردم گفت: «این وضعیت زندگی معمولی نیست. باید آن را پذیرفت و همه مقررات را اجرا کرد.»

او تاکید کرد که مردم در صورت خروج از خانه باید فاصله حدود یک و نیم متر با یکدیگر را حفظ کنند و تمامی موسسات و فروشگاه‌هایی که خدمات اساسی ارائه می‌دهند، از جمله سوپرمارکت‌ها، داروخانه‌ها و بانک‌ها باید تمامی مقررات مربوط به ایمنی از جمله حفظ فاصله بین مراجعان را رعایت کنند.

طبق مقررات جدید افراد بیمار به جای مراجعه به مطب پزشکان و بیمارستان‌ها باید در خانه بمانند و از طریق خدمات تلفنی و اینترنتی با کادر پزشکی منطقه خود تماس بگیرند.

فرماندار ایالت نیویورک افزود انتظار می‌رود که طی ۴۵ روز آینده موارد ابتلا به ویروس کرونا به شدت افزایش یابد و نهادهای مسئول به هر وسیله‌ای در حال افزودن به ظرفیت بیمارستان‌ها و آمادگی بیشتر شبکه خدمات درمانی هستند.

با رعایت فاصله اجتماعی صد در صد توسط تک تک اعضای جامعه خواهیم توانست دیاگرام صعود بیماری را به خطی صاف تبدیل کنیم. بیایید در دو هفته آینده برای رسیدن به این هدف مشترک متحد شویم 
دکتر آدریان دیکس، و دکتر بانی هنری
"The evidence is clear: with every person in British Columbia 100 percent committed to physical distancing, we can flatten the curve. Over the next two weeks we must be united in this one goal."
B.C. provincial health officer Dr. Bonnie Henry and Minister of Health Adrian Dix

Subscribe to Our Newsletter

© 2023 by TheHours. Proudly created with Wix.com

با صفحات تلگرام و فیس بوک سراسر همه جا مطلع باشید

  • Instagram
  • telegram
  • Facebook سراسر

ENDtoENDMarketing.ca