اعلام وضعیت اضطراری در انتاریو

داگ فورد ، نخست وزیر انتاریو ، در تلاش برای مبارزه با شیوع کووید ۱۹ و جلوگیری از فشار بر سیستم مراقبت های بهداشتی استان ، وضعیت اضطراری را اعلام کرده است.این اقدام درحالی صورت می گیرد که انتاریو اولین مرگ ناشی از کووید ۱۹ را ثبت کرد: مردی ۷۰ ساله در بیمارستان رویال ویکتوریا در باری ، شهری در حدود ۱۰۰ کیلومتری شمال تورنتو. این مرد در تماس نزدیك با یك فرد آلوده مبتلا شده بود.

فورد در کنفرانس خبری صبح سه شنبه در کوئین پارک گفت: "ما در تاریخ خود با یک دوره بی سابقه ای روبرو هستیم. این تصمیمی است به آسانی اتخاذ نشده است."

به عنوان بخشی از این بیانیه ، استان دستور تعطیلی رستوران ها و کافه ها را صادر کرد، اگرچه مواردی که می توانند کالاهای مصرفی و تحویل ارائه دهند می توانند به فروش کالاهای غذایی ادامه دهند.

این استان همچنین ممنوعیت تجمع بیش از ۵۰ نفر از جمله در مراکز تفریحی سرپوشیده ، تئاترها و سالن های کنسرت ، کتابخانه ها ، اماکن عبادی ، مدارس خصوصی را اعلام کرئد

البته این دستورالعمل هنوز برای حمل و نقل عمومی ، مراکز خرید ، فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه ها صدق نمی کند.

تا صبح امروز ، ۱۸۵ مورد مبتلا به ویروس کرونا در انتاریو تأیید شده است که بیشتر آنها در منطقه تورنتو بزرگ متمرکز شده اند.

با رعایت فاصله اجتماعی صد در صد توسط تک تک اعضای جامعه خواهیم توانست دیاگرام صعود بیماری را به خطی صاف تبدیل کنیم. بیایید در دو هفته آینده برای رسیدن به این هدف مشترک متحد شویم 
دکتر آدریان دیکس، و دکتر بانی هنری
"The evidence is clear: with every person in British Columbia 100 percent committed to physical distancing, we can flatten the curve. Over the next two weeks we must be united in this one goal."
B.C. provincial health officer Dr. Bonnie Henry and Minister of Health Adrian Dix

Subscribe to Our Newsletter

© 2023 by TheHours. Proudly created with Wix.com

با صفحات تلگرام و فیس بوک سراسر همه جا مطلع باشید

  • Instagram
  • telegram
  • Facebook سراسر

ENDtoENDMarketing.ca