بحران کرونا در آمریکاگزارش‌ها حاکی‌ست مقام‌های ایالتی در مناطق مختلف کشور در مسیر تعطیل کردن اماکن عمومی، مدرسه‌ها، رستوران‌ها و بارها قرار گرفته‌اند.

شمار جان‌باختگان شیوع ویروس کرونای جدید در ایالات متحده به ۶۵ تن رسیده است و شمار مبتلایان نیز از ۳۷۰۰ تن فراتر رفته‌است.

بسیاری از مسافران و شهروندانی که از خارج کشور بازگشته‌اند در صف‌های طولانی در فرودگاه‌ها منتظر انجام آزمایش‌های ورودی و تب‌سنجی هستند.

از سوی دیگر بانک مرکزی نرخ بهره را به محدوده‌ای بین صفر تا ۰.۲۵ درصد کاهش داده است تا بر تمهیدات لازم برای مقابله با پیامدهای اقتصادی شیوع ویروس بیافزاید.

این نهاد در عین حال می‌گوید برای تزریق نقدینگی به بازار قصد خرید اوراق قرضه را دارد.

کاخ سفید ایالات متحده همچنین از مردم خواسته از خرید فله‌ای و انبار کردن مایحتاج در خانه‌های خود پرهیز کنند و اطمینان داده زنجیره تامین مواد غذایی در کشور به مشکلی برنخواهد خورد.

ترامپ روز یک‌شنبه با ۳۰ تن از مدیران ارشد فروشگاه‌های بزرگ نیازمندی‌ها روزانه و مواد غذایی تلفنی گفت‌وگو کرد.

با رعایت فاصله اجتماعی صد در صد توسط تک تک اعضای جامعه خواهیم توانست دیاگرام صعود بیماری را به خطی صاف تبدیل کنیم. بیایید در دو هفته آینده برای رسیدن به این هدف مشترک متحد شویم 
دکتر آدریان دیکس، و دکتر بانی هنری
"The evidence is clear: with every person in British Columbia 100 percent committed to physical distancing, we can flatten the curve. Over the next two weeks we must be united in this one goal."
B.C. provincial health officer Dr. Bonnie Henry and Minister of Health Adrian Dix

Subscribe to Our Newsletter

© 2023 by TheHours. Proudly created with Wix.com

با صفحات تلگرام و فیس بوک سراسر همه جا مطلع باشید

  • Instagram
  • telegram
  • Facebook سراسر

ENDtoENDMarketing.ca