بررسی آنتی بادی مبتلایان به کرونا در کانادا

🔹 سراسر- "هلث کانادا" انجام آزمایشی را تایید کرد که قادر است آنتی بادی های اختصاصی کووید ۱۹ را در خون فرد تشخیص دهد . این مهم به آزمایشگاه های کانادا اجازه میدهد تا برای تشخیص ایمنی افراد در برابر این بیماری فعالیت نمایند.

این اولین آزمایش تایید شده در کانادا است که به متخصصان کمک می کند تا تشخیص دهند که آیا فرد در معرض ابتلا به کووید ۱۹ قرار دارد؟ و مهمتر این که آیا هنوز آنتی بادی های ضد ویروس در بدن فرد حضور دارد یا خیر.این آزمایش روز سه‌شنبه با نام DiaSorin LIAISON به دنبال «بررسی علمی آن» تأیید شد

"هلث کانادا" پیشتر هجده نمونه دستگاه تست تشخیص را تصویب کرده بود که می توانند تشخیص دهند که آیا شخص به کووید ۱۹ آلوده شده است یا خیر. تفاوت آزمایش جدید در این است که به دنبال آنتی بادی هایی است که به طور طبیعی در بدن ایجاد می شود تا فرد بتواند پس از پایان عفونت ، در برابر عفونت مجدد مقاومت کند.

محققان عموماً موافق هستند كه بیماران بهبود یافته، دارای برخی از مصونیت های ایمنی هستند. آنچه هنوز مشخص نیست دوره زمانی این مصونیت است.

این عدم درک همچنان یک سوال اساسی برای محققان در سراسر جهان است.

سازمان بهداشت جهانی به تازگی ایده "گذرنامه ایمنی" برای افرادی که آزمایش آنتی بادی های کووید ۱۹ مثبت دارند را رد کرد و خاطرنشان نمود: خیلی زود است که به آنتی بادی ها به عنوان تضمین کامل در برابر عفونت مجدد اعتماد کرد.


با رعایت فاصله اجتماعی صد در صد توسط تک تک اعضای جامعه خواهیم توانست دیاگرام صعود بیماری را به خطی صاف تبدیل کنیم. بیایید در دو هفته آینده برای رسیدن به این هدف مشترک متحد شویم 
دکتر آدریان دیکس، و دکتر بانی هنری
"The evidence is clear: with every person in British Columbia 100 percent committed to physical distancing, we can flatten the curve. Over the next two weeks we must be united in this one goal."
B.C. provincial health officer Dr. Bonnie Henry and Minister of Health Adrian Dix

Subscribe to Our Newsletter

© 2023 by TheHours. Proudly created with Wix.com

با صفحات تلگرام و فیس بوک سراسر همه جا مطلع باشید

  • Instagram
  • telegram
  • Facebook سراسر

ENDtoENDMarketing.ca