بررسی ارسال پستی ۸۵۰ میلیارد دلار به شهروندان آمریکا


کاخ سفید طرح پرداخت۸۵۰ میلیارد دلار مساعده به شهروندان آمریکا را بررسی می کند

استیو منوچن٬ وزیر دارایی امریکا می گوید کاخ سفید پیشنهاد پرداخت کمک هزینه زندگی به شهروندان امریکایی را مد نظر قرار داده و در حال رایزنی با کنگره این کشور است. آنطور که مقام های دولت آمریکا می گویند این طرح به دنبال کسب مجوز پرداخت ۸۵۰ میلیارد دلار مساعده به شهروندان آمریکایی است و در صورت تصویب ممکن است مبلغ تعیین شده ظرف دو هفته آینده از طریق پست به خانه های آمریکاییان ارسال شود.

پیش از این وزارت دارایی آمریکا از احتمال بخشش مالیاتی و حذف موقت مالیات بر درآمد ماهانه را مد نظر داشت اما از آنجا که گفته شده نتایج چنین طرحی ممکن است اثرات سریع بر زندگی جای شهروندان نداشته باشد٬ اکنون دولت طرح ارسال چک از طریق پست را در نظر گرفته است.

با رعایت فاصله اجتماعی صد در صد توسط تک تک اعضای جامعه خواهیم توانست دیاگرام صعود بیماری را به خطی صاف تبدیل کنیم. بیایید در دو هفته آینده برای رسیدن به این هدف مشترک متحد شویم 
دکتر آدریان دیکس، و دکتر بانی هنری
"The evidence is clear: with every person in British Columbia 100 percent committed to physical distancing, we can flatten the curve. Over the next two weeks we must be united in this one goal."
B.C. provincial health officer Dr. Bonnie Henry and Minister of Health Adrian Dix

Subscribe to Our Newsletter

© 2023 by TheHours. Proudly created with Wix.com

با صفحات تلگرام و فیس بوک سراسر همه جا مطلع باشید

  • Instagram
  • telegram
  • Facebook سراسر

ENDtoENDMarketing.ca