برنامه های ویژه ایر کانادا در میانه ضرر هنگفت


🔹 سراسر -امروز دوشنبه ایر کانادا از خسارت یک میلیارد و چهل و نه هزار دلاری در سه ماهه اول سال جاری خبر داد که به تبع کاهش مسافرتها در نتیجه شیوع بیماری کووید ۱۹ رخ داده است.ایرکانادا پس از سوددهی در شش سال متوالی، اکنون متحمل این زیان هنگفت شده است، طوری که در توصیف آن می گوید: "ما اکنون تاریک ترین دوره تاریخ حمل و نقل هوایی را تجربه می کنیم."

شرکت های هواپیمایی در حال انجام اقداماتی هستند تا بتوانند پس از کاهش محدودیتها ، دوباره به فعالیت خود بپردازند ، هرچند ایر کانادا به دنبال آن است که این کار را کمی پاکیزه تر انجام دهد.

ایر کانادا برنامه ای برای افزایش ایمنی شخصی و پاکسازی هواپیما ها راه اندازی کرده است که آرامش بیشتری به مسافران می دهد و خطر قرار گرفتن در معرض ویروس کرونا را از طریق اقدامات متعدد قبل از پرواز و حین پرواز کاهش میدهد.

از پانزدهم ماه می ، اندازه گیری درجه تب مسافران پیش از پرواز اجباری خواهد شد و آنان حداقل تا ۳۰ ژوئن فضای بیشتر در کلاس اکونومی خواهند داشت. در عین حال بسته لوازم شخصی حاوی اسپری ضد عفونی کننده و ماسک دریافت خواهند کرد. در برنامه غذایی هم تغییراتی به همین دلیل انجام خواهد شد.

این اقدام جدید ، ارتباط بین مسافر و خدمه را به حداقل می رساند ، پروتکل های نظافت هواپیما را تقویت می کند و هواپیماها را از نظر کاهش آلودگی در سطح بیمارستان نگه می دارد.


با رعایت فاصله اجتماعی صد در صد توسط تک تک اعضای جامعه خواهیم توانست دیاگرام صعود بیماری را به خطی صاف تبدیل کنیم. بیایید در دو هفته آینده برای رسیدن به این هدف مشترک متحد شویم 
دکتر آدریان دیکس، و دکتر بانی هنری
"The evidence is clear: with every person in British Columbia 100 percent committed to physical distancing, we can flatten the curve. Over the next two weeks we must be united in this one goal."
B.C. provincial health officer Dr. Bonnie Henry and Minister of Health Adrian Dix

Subscribe to Our Newsletter

© 2023 by TheHours. Proudly created with Wix.com

با صفحات تلگرام و فیس بوک سراسر همه جا مطلع باشید

  • Instagram
  • telegram
  • Facebook سراسر

ENDtoENDMarketing.ca