بزرگترین برنامه اقتصادی تاریخ کانادا
🔹 سراسر -

نخست وزیر جاستین ترودو ، نخست وزیر برنامه اقتصادی دولت را "بزرگترین برنامه اقتصادی در تاریخ کانادا" خواند و گفت مجلس فراخوانده می شود تا قانون جدید برای ارائه اقدامات اضطراری مرتبط با بیماری کووید ۱۹ را تصویب کند.ترودو تایید كرد كه کانادایی ها می توانند از ۶ آوریل برای استفاده از مزایای اضطراری (CERB) اقدام کنند ، كه حدود ماهیانه ۲،۰۰۰ دلار را برای کسانی که کار خود را در اثر بیماری از دست داده اند تأمین خواهد كرد.


همچنین یک برنامه یارانه حقوق و دستمزد، تا ۷۵ درصد حقوق را پوشش می دهد. ترودو روز چهارشنبه در سخنرانی روزانه خود گفت: "همه تلاشها باید قالب واحد با عنوان تیم کانادا باشد." و افزود: "کانادا از زمان جنگ جهانی دوم شاهد این نوع بسیج مدنی نبوده است."ترودو از کانادایی ها خواست تا با پیروی از دستورالعمل های بهداشت عمومی مانند رعایت فاصله اجتماعی ، قرنطینه و رعایت بهداشت شخصی ، "مسئولیت" خود را انجام دهند. او اعلام کرد که نمی تواند زمان مشخصی را برای پایان این وضعیت ارائه دهد ، و به این بسنده کرد که هفته ها یا ماه ها طول خواهد کشید.

یک مقام ارشد دولت گفت: هنوز زمان تشکیل پارلمان تعیین نشده است اما احتمالاً در اوایل هفته آینده رخ خواهد داد. این مقام گفت ، در حالی که دیدگاه های متناقضی در مورد لزوم مصوب کردن تصمیمات اضطراری وجود داشت ، اما دولت ترجیح داد مصوبه قانونی را اخذ نماید.


با رعایت فاصله اجتماعی صد در صد توسط تک تک اعضای جامعه خواهیم توانست دیاگرام صعود بیماری را به خطی صاف تبدیل کنیم. بیایید در دو هفته آینده برای رسیدن به این هدف مشترک متحد شویم 
دکتر آدریان دیکس، و دکتر بانی هنری
"The evidence is clear: with every person in British Columbia 100 percent committed to physical distancing, we can flatten the curve. Over the next two weeks we must be united in this one goal."
B.C. provincial health officer Dr. Bonnie Henry and Minister of Health Adrian Dix

Subscribe to Our Newsletter

© 2023 by TheHours. Proudly created with Wix.com

با صفحات تلگرام و فیس بوک سراسر همه جا مطلع باشید

  • Instagram
  • telegram
  • Facebook سراسر

ENDtoENDMarketing.ca