تعداد بیماران در بریتیش کلمبیا به ۲۳۱ نفر رسید

سراسر- دکتر بانی هنری ، مدیر بهداشت و درمان استان ابتلای ۴۵ فرد جدید را به بیماری کویید ۱۹ اعلام کرد. با اعلام این خبر تعداد بیماران این استان به ۲۳۱ نفر افزایش یافت. در طول این مدت بیماری هیچکس به مرگ ختم نشد و تعداد درگذشتگان ثابت ماند.

مقامات بهداشتی از مردم خواستند تا اقدامات جدی در مورد دوری گزینی را جدی بگیرند.


هم اکنون ۱۴۴ مورد بیمار در منطقه بهداشت کوستال هلث، ۵۸ مورد در فریزر هلث ، ۱۶ مورد در ونکوور آیلند، ۹ نفر در اینتریر هلث و ۴ نفر در نورثرن هلث ثبت شده‌اند.امروز با اعلام موارد جدید بیماری در بریتیش کلمبیا، این استان هم به لحاظ تعداد بیماران و هم از نظر تعداد مرگ میر، بیشترین را به خود اختصاص داد. مایك فارنورث ، وزیر امنیت عمومی ، در بریتیش کلمبیا وضعیت اضطراری اعلام کرد تا اطمینان حاصل كند كه منابع استانی و فدرال به طور مشترك با رویكرد " استفاده ار تمامی توانایی ها" مصرف می شوند.

در این استان ممنوعیت تجمع بیش از ۵۰ نفر همچنان عملی است و از هرکسی که از مسافرت بین المللی به کانادا برگردد ، خواسته میشود که ۱۴ روز قرنطینه شود. از عموم مردم خواسته شده است با اجتناب از تجمعات بزرگ و نگه داشتن فاصله دو متری به هم نزدیک نشوند.

تاکنون حدود ۱۷۰۰۰ نفر در بریتیش کلمبیا مورد آزمایش قرار گرفته اند و نزدیک به یک میلیون نفر از طریق آنلاین وضعیت سلامت خود را محک زده اند.

امروز بانی هنری مدیر بهداشت استان پیش بینی کرد تا زمانی که واکسن تهیه شود یا درمانی برای این بیماری یافته شود ، اساساً باید عملکرد معمول خود را تغییر دهیم.