تعداد مبتلایان در بریتیش کلمبیا به ۵۳ مورد رسید

تعداد مبتلایان در بریتیش کلمبیا به ۵۳ مورد رسید

🔹 بانی هنری ، مسئول بهداشت استان از شیوع بیماری کرونا در دومین آسایشگاه شمال ونکوور خبر داد و خواستار محدودیت های سخت برای سفر و اجتماعات عمومی شد.

دکتر هنری روز پنجشنبه توصیه کرد همه سفرهای غیر ضروری در خارج از کانادا انجام نشود و هرگونه اجتماعات بیش از 250 نفر لغو شود. او گفت که اوضاع به سرعت در حال تغییر است و با افزایش خطر، درک ما از اوضاع نیز تغییر کرده است.او از شناسایی هفت مورد جدید مبتلا به کرونا در استان خبر داد و اعلام کرد که بریتیش کلمبیا هم اکنون ۵۳ مورد تایید شده بیماری دارد.

اكثر موارد این استان نسبتاً خفيف بوده و از روز پنجشنبه ، تنها يك بيمار در بيمارستان تحت مداوا بوده و شش نفر به طور کامل بهبود يافته اند.

وی همچنین به کسانی که تصمیم به ترک کشور را دارد هشدار داد که باید پس از بازگشت به مدت 14 روز در قرنطینه بمانند و این شامل افرادی نیز خواهد شد که هم اکنون در آمریکا هستند.


با رعایت فاصله اجتماعی صد در صد توسط تک تک اعضای جامعه خواهیم توانست دیاگرام صعود بیماری را به خطی صاف تبدیل کنیم. بیایید در دو هفته آینده برای رسیدن به این هدف مشترک متحد شویم 
دکتر آدریان دیکس، و دکتر بانی هنری
"The evidence is clear: with every person in British Columbia 100 percent committed to physical distancing, we can flatten the curve. Over the next two weeks we must be united in this one goal."
B.C. provincial health officer Dr. Bonnie Henry and Minister of Health Adrian Dix

Subscribe to Our Newsletter

© 2023 by TheHours. Proudly created with Wix.com

با صفحات تلگرام و فیس بوک سراسر همه جا مطلع باشید

  • Instagram
  • telegram
  • Facebook سراسر

ENDtoENDMarketing.ca