تعطیلی مدارس در بریتیش کلمبیا تا اطلاع بعدی


مدارس ابتدایی و متوسطه در بریتیش کلمبیا تا اطلاع بعدی تعطیل شد. نخست وزیر جان هورگان در کنفرانس مطبوعاتی در ویکتوریا گفت: " در این برهه به تعلیق درآوردن آموزش کلاس ۱۲ تصمیم دشواری بود که اتخاذ شد."در حال حاضر بیشتر از ۵۵۰۰۰۰ دانش آموز تا ۳۰ مارس در تعطیلات بهاره به سر میبرند.

رابر فلمینگ ، وزیر آموزش و پرورش زمان بندی بازگشت به کلاس ها را به تصمیم گیریهای آتی موکول کرد.

به گفته فلمینگ ، از تعداد کمی از مدارس مستقل و دولتی که در تعطیلات بهاری نیستند خواسته شده است که بلافاصله کلاسها را به حالت تعلیق درآورند.

این استان قصد دارد تعدادی از مهدکودک های مدارس را برای ارائه مراقبت از کودکان (والدینی که مشاغل ضروری دارند) باز نگه دارد ، اما هورگان هشدار داد که والدین باید برای هر گونه تغییر آمادگی داشته باشند.

فلمینگ از والدین و سرپرستان خواست تا با فرزندان خود صحبت کنند تا آنها متوجه شوند که این اقدامات برای محافظت از آنها و افراد آسیب پذیر در برابربیماری کووید ۱۹ طراحی شده است."

با رعایت فاصله اجتماعی صد در صد توسط تک تک اعضای جامعه خواهیم توانست دیاگرام صعود بیماری را به خطی صاف تبدیل کنیم. بیایید در دو هفته آینده برای رسیدن به این هدف مشترک متحد شویم 
دکتر آدریان دیکس، و دکتر بانی هنری
"The evidence is clear: with every person in British Columbia 100 percent committed to physical distancing, we can flatten the curve. Over the next two weeks we must be united in this one goal."
B.C. provincial health officer Dr. Bonnie Henry and Minister of Health Adrian Dix

Subscribe to Our Newsletter

© 2023 by TheHours. Proudly created with Wix.com

با صفحات تلگرام و فیس بوک سراسر همه جا مطلع باشید

  • Instagram
  • telegram
  • Facebook سراسر

ENDtoENDMarketing.ca