توجه به بومیان، هشدار به نژادپرستان

کمک ۷۵ میلیون دلاری به افراد بومی

🔹 سراسر -

دولت فدرال روز پنجشنبه ۲۱ می اعلام كرد كه برای سازمانهایی كه "نیازهای اساسی" بومیان ساكن در مراكز شهری و خارج از آن را تأمین می كنند ، ۷۵ میلیون دلار اختصاص خواهد داد.نخست وزیر، جاستین ترودو بودجه مازاد را برای گروه های در نظر گرفته است که به بومیان کمک می کند تا مایحتاج خود از مواد غذایی و خدمات بهداشت روان گرفته تا خرید کامپیوتر را انجام میدهند. خرید کامپیوتر از آنجا ضرورت یافته که کودکان باید بتوانند کارهای مدرسه خود به صورت آن لاین انجام دهند. بالغ بر ۱۵ میلیون دلار نیز در ماه مارس به همین منظور اختصاص یافته و اعلام شده بود.
نفرت جایی در بریتیش کلمبیا ندارد

در همین حال ، نخست وزیر بریتیش کلمبیا، جان هورگان به کسانی که در طول همه گیری بیماری کووید ۱۹ نژادپرستی ضد آسیایی را ترویج میدهند هشدار داد.

وی روز چهارشنبه در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت: "نفرت جایی در بریتیش کلمبیا ندارد." ما به دلیل تنوع موجود در این استان بزرگ ، یک جامعه قوی و پر جنب و جوش هستیم. "


با رعایت فاصله اجتماعی صد در صد توسط تک تک اعضای جامعه خواهیم توانست دیاگرام صعود بیماری را به خطی صاف تبدیل کنیم. بیایید در دو هفته آینده برای رسیدن به این هدف مشترک متحد شویم 
دکتر آدریان دیکس، و دکتر بانی هنری
"The evidence is clear: with every person in British Columbia 100 percent committed to physical distancing, we can flatten the curve. Over the next two weeks we must be united in this one goal."
B.C. provincial health officer Dr. Bonnie Henry and Minister of Health Adrian Dix

Subscribe to Our Newsletter

© 2023 by TheHours. Proudly created with Wix.com

با صفحات تلگرام و فیس بوک سراسر همه جا مطلع باشید

  • Instagram
  • telegram
  • Facebook سراسر

ENDtoENDMarketing.ca