جلسه مجازی سازمان بهداشت جهانی


🔹 سراسر - نشست اینترنتی سازمان جهانی بهداشت برای معرفی طرح جدید خود، موسوم به «شتابگر دسترسی به ابزارهای کووید ۱۹» امروز جمعه برگزار شد. سران شماری از کشورها و نهادهای بین‌المللی با شرکت در ویدئوکنفرانس سازمان جهانی بهداشت، درباره افزایش همکاری و تسریع در مقابله با کرونا گفت‌وگو کردند.بر پایه توضیحاتی که تدروس ادهانوم، رئیس سازمان جهانی بهداشت، در آغاز این نشست ارائه کرد، طرح جدید همکاری بین کشورها و همچنین نهادهای بین‌المللی را درباره فرایندهای مختلف مقابله با کرونا، از جمله تجهیزات، تست‌ها، درمان‌ها و واکسن‌ها، شتاب می‌بخشد.مانوئل مکرون، رئیس جمهوری فرانسه، و اورسولا فُن دِر لاین، رئیس کمیسیون اروپا، در این نشست اینترنتی حضوری پررنگ داشتند و پس از آنها شماری دیگر از رهبران نهادها و کشورها، از جمله دبیرکل سازمان ملل، صدر اعظم آلمان، رئیس جمهوری آفریقای جنوبی و رئیس اتحادیه آفریقا و نخست وزیر ایتالیا، اظهاراتی درباره لزوم هماهنگی برای مقابله با همه‌گیری جهانی کرونا ایراد کردند.

در نشست اینترنتی روز جمعه هیچ نماینده‌ای از دولت آمریکا حضور نداشت. با این حال دفتر نمایندگی آمریکا در ژنو اعلام کرد به رغم این عدم حضور، واشینگتن «همچنان پیشگام در موضوعات مربوط به بهداشت جهانی است».

به گزارش رویترز، سخنگوی نمایندگی آمریکا در سازمان‌های بین‌المللی در ژنو روز جمعه گفت: عدم حضور در این نشست و قطع کمک‌های آمریکا به سازمان جهانی بهداشت به معنای تغییر نظر یا محدود شدن «پایبندی ما به تعهدات قوی و مؤثر بین‌المللی» نیست.


با رعایت فاصله اجتماعی صد در صد توسط تک تک اعضای جامعه خواهیم توانست دیاگرام صعود بیماری را به خطی صاف تبدیل کنیم. بیایید در دو هفته آینده برای رسیدن به این هدف مشترک متحد شویم 
دکتر آدریان دیکس، و دکتر بانی هنری
"The evidence is clear: with every person in British Columbia 100 percent committed to physical distancing, we can flatten the curve. Over the next two weeks we must be united in this one goal."
B.C. provincial health officer Dr. Bonnie Henry and Minister of Health Adrian Dix

Subscribe to Our Newsletter

© 2023 by TheHours. Proudly created with Wix.com

با صفحات تلگرام و فیس بوک سراسر همه جا مطلع باشید

  • Instagram
  • telegram
  • Facebook سراسر

ENDtoENDMarketing.ca