حادثه در نمایش هوایی


🔹 سراسر - قرار بود از کادر درمانی و افراد خط مقدم قدردانی شود و موجب هیجان و افزایش روحیه مردم شود. اما این نمایش هوایی با سقوط یک فروند هواپیمای کوچک نظامی در بریتیش کلمبیا تلخ شد. در این حادثه، یک نفر جان خود را از دست داده و یک نفر نیز به شدت مجروح شد. جنی کیسی، روزنامه نگار سابق، تنها اندکی پس از پرواز با سقوط هواپیما در یک محله مسکونی کشته شد. کیسی اصالتاً اهل هالیفاکس بود. وی در سال ۲۰۱۴ پس از چند سال کار به عنوان روزنامه نگار ، به نیروهای مسلح کانادا پیوست.


عکس: Department of Nationa Defence


خلبان ، سروان "ریچارد مک دوگال" نیز در این سانحه به شدت آسیب دید اما انتظار می رود زنده بماند.

صبح امروز دوشنبه عده ای از اهالی استان بدون برنامه ریزی قبلی در محل حاضر شدند و نسبت به خلبان در گذشته ادای احترام کردند. حالا بیش از ۳۵ عضو اتحادیه هوانوردی بریتیش کلمبیا (BCGAA) برای پروازی به یاد بود جنی دوشنبه شب در حوالی ساعت ۶ بعد از ظهر از فرودگاه ابتسفورد ثبت نام کرده اند.جاستین ترودو نیز از خلبانان و اقدام سریع نیروهای امدادی تقدیر کرد.با رعایت فاصله اجتماعی صد در صد توسط تک تک اعضای جامعه خواهیم توانست دیاگرام صعود بیماری را به خطی صاف تبدیل کنیم. بیایید در دو هفته آینده برای رسیدن به این هدف مشترک متحد شویم 
دکتر آدریان دیکس، و دکتر بانی هنری
"The evidence is clear: with every person in British Columbia 100 percent committed to physical distancing, we can flatten the curve. Over the next two weeks we must be united in this one goal."
B.C. provincial health officer Dr. Bonnie Henry and Minister of Health Adrian Dix

Subscribe to Our Newsletter

© 2023 by TheHours. Proudly created with Wix.com

با صفحات تلگرام و فیس بوک سراسر همه جا مطلع باشید

  • Instagram
  • telegram
  • Facebook سراسر

ENDtoENDMarketing.ca