دانشمند چینی زمان پایان کرونا را پیش بینی کرد

🔹 «ژونگ نانشان» دانشمند سرشناس چینی و رئیس کمیسیون ویژه کمیته دولتی در امور بهداشت و درمان چین که ویروس سارس را در سال ۲۰۰۳ میلادی کشف کرده بود احتمال داد که کرونا ویروس حداقل تا ماه ژوئن در سراسر جهان گسترش خواهد یافت.

او همچنین اظهار امیدواری کرد اگر کشورها امکانات خود را برای مقابله با انتقال ویروس کرونا بسیج کنند گسترش این ویروس تا ماه ژوئن در جهان خاتمه یابد.

وی خواستار واکنش قاطع کشورهای جهان در برابر شیوع ویروس کرونا شد و توصیه کرد «تمام کشورها از دستورالعمل سازمان جهانی بهداشت پیروی کنند و در سطح ملی وارد عمل شوند.»

این پزشک نامدار چینی برای اولین بار دربیستم ژانویه امسال نیز اعلام کرد که ویروس جدید کرونا مسری است و از فردی به فردی دیگر منتقل می‌شود تا پیش از تایید او اطلاعات دقیق و قابل اطمینانی از این ویروس در جهان وجود نداشت.با رعایت فاصله اجتماعی صد در صد توسط تک تک اعضای جامعه خواهیم توانست دیاگرام صعود بیماری را به خطی صاف تبدیل کنیم. بیایید در دو هفته آینده برای رسیدن به این هدف مشترک متحد شویم 
دکتر آدریان دیکس، و دکتر بانی هنری
"The evidence is clear: with every person in British Columbia 100 percent committed to physical distancing, we can flatten the curve. Over the next two weeks we must be united in this one goal."
B.C. provincial health officer Dr. Bonnie Henry and Minister of Health Adrian Dix

Subscribe to Our Newsletter

© 2023 by TheHours. Proudly created with Wix.com

با صفحات تلگرام و فیس بوک سراسر همه جا مطلع باشید

  • Instagram
  • telegram
  • Facebook سراسر

ENDtoENDMarketing.ca