سخنان ترامپ دوشنبه تاریک بازار سهام را تاریک تر کردسراسر- دونالد ترامپ٬ رییس جمهور آمریکا با اعلام تصمیمات جدید دولت برای مقابله با شیوع گسترش کرونا از شهروندان کشورش خواست حداقل در ۱۵ روز آینده از گردهمایی های بیش از ۱۰ نفر پرهیز کنند. دونالد ترامپ بعد از ظهر امروز دوشنبه گفت احتمال دارد وضعیت اضطراری در ۵۰ ایالت آمریکا که به علت گسترش ویروس کرونا وضع شده ممکن است تا پایان تابستان و "بلکه بیشتر" طول بکشد. آقای ترامپ که در کاخ‌سفید و در حالی که اعضای کمیته ملی مقابله با کرونا پشت او ایستاده بودند گفت: "ما با یک دشمن نامریی که بسیار واگیردار است سروکار داریم... اینها (متخصصان) از ماه آگوست و جولای حرف می‌زنند اما ممکن است وضعیت اضطراری بیشتر از این هم طول بکشد." با این حال رئیس جمهوری آمریکا گفته دولت بنا ندارد همچون کشورهای اروپایی قرنطینه ملی وضع کند و منع رفت و آمد احتمالا در مناطقی که فراوانی مبتلایان بیشتر گزارش شود اعمال خواهد شد.

درست لحظاتی پس از این سخنان بود که بازار سهام آمریکا با ۱۲ درصد سقوط مواجه شد.

با رعایت فاصله اجتماعی صد در صد توسط تک تک اعضای جامعه خواهیم توانست دیاگرام صعود بیماری را به خطی صاف تبدیل کنیم. بیایید در دو هفته آینده برای رسیدن به این هدف مشترک متحد شویم 
دکتر آدریان دیکس، و دکتر بانی هنری
"The evidence is clear: with every person in British Columbia 100 percent committed to physical distancing, we can flatten the curve. Over the next two weeks we must be united in this one goal."
B.C. provincial health officer Dr. Bonnie Henry and Minister of Health Adrian Dix

Subscribe to Our Newsletter

© 2023 by TheHours. Proudly created with Wix.com

با صفحات تلگرام و فیس بوک سراسر همه جا مطلع باشید

  • Instagram
  • telegram
  • Facebook سراسر

ENDtoENDMarketing.ca