سرقت سایبری روسیه از آلمان

🔹 سراسر- آنگلا مرکل، صدراعظم آلمان، که روز چهارشنبه ۱۳می در نشستی با نمایندگان پارلمان حضور یافته بود در پاسخ به سئوالی درباره سرقت مدارک از دفترش گفت که او تصور می‌کند آنها «تقریبا بدون استثنا هر آن چه می‌توانستند، برداشتند».

او از «شواهد محکمی» مبنی بر دست داشتن روسیه در حمله سایبری سال ۲۰۱۵ به پارلمان آلمان سخن گفت، رخدادی که به سرقت مدارکی از دفتر پارلمانی او نیز منجر شد.نشریه اشپیگل روز جمعه نوشت که دفتر پارلمانی خانم مرکل از جمله مراکزی بوده که هدف حمله سایبری سال ۲۰۱۵ قرار گرفته است.

نشریه آلمانی «زود دویچه سایتونگ» نیز هفته پیش گزارش داده بود که دادستانی فدرال دستور بازداشت یکی از افسران امنیتی ارتش روسیه به نام دیمیتری بادین را در این ارتباط صادر کرده است.

مقامات قضایی آلمان این گزارش‌ها را تایید نکرده‌اند، اما صدراعظم آلمان در ادامه عنوان کرد: «من بسیار خرسندم که تحقیقات اکنون به این مرحله ای رسیده که دادستانی فدرال اسم یک شخص خاص را در فهرست افراد تحت تعقیب قرار داده است. من این مسائل را خیلی جدی می‌گیرم».او افزود: «صادقانه بگویم که این مسئله برای من دردناک بود. من از یک طرف هر روز تلاش می‌کنم رابطه‌مان با روسیه را بهبود بخشم اما از طرف دیگر می‌بینید شواهد محکمی وجود دارد که نیروهای روسیه در چنین امری مداخله داشتند».

مقامات روسیه بارها دخالت مسکو در حمله سایبری سال ۲۰۱۵ به پارلمان آلمان را رد کرده‌ و اظهارات مقامات آلمانی دراین‌باره را «بی‌اساس» خوانده‌اند.

خانم مرکل گفت به دلایل فراوان مایلیم تلاش‌ها برای بهبود رابطه با روسیه ادامه یابد، اما با این نوع اقدامات روسیه کاری از پیش نمی رود.

او در نهایت هشدار داد که آلمان حق خود را برای پاسخ به روسیه محفوظ می‌داند.


با رعایت فاصله اجتماعی صد در صد توسط تک تک اعضای جامعه خواهیم توانست دیاگرام صعود بیماری را به خطی صاف تبدیل کنیم. بیایید در دو هفته آینده برای رسیدن به این هدف مشترک متحد شویم 
دکتر آدریان دیکس، و دکتر بانی هنری
"The evidence is clear: with every person in British Columbia 100 percent committed to physical distancing, we can flatten the curve. Over the next two weeks we must be united in this one goal."
B.C. provincial health officer Dr. Bonnie Henry and Minister of Health Adrian Dix

Subscribe to Our Newsletter

© 2023 by TheHours. Proudly created with Wix.com

با صفحات تلگرام و فیس بوک سراسر همه جا مطلع باشید

  • Instagram
  • telegram
  • Facebook سراسر

ENDtoENDMarketing.ca