شهراز به گل نشست


🔹 سراسر - دو شرکت ردیابی دریایی «فلیت‌مون» و «مریتیم اکزکیوتیو» گزارش داده‌اند یک کشتی باری ایرانی به نام «شهراز» که به سمت شانگهای چین در حرکت بود، ظاهرا روز دوشنبه با یک کشتی فله‌بر اندونزی برخورد کرده و هر دو کشتی در آب‌های سنگاپور لنگر انداخته‌اند.

بر اساس این گزارش‌ها، کشتی ایرانی متعلق به شرکت کشتیرانی جمهوری اسلامی، به شدت آسیب دیده و به نظر می‌رسد نصف شده است، اما کشتی اندونزی حداقل از لحاظ ظاهر آسیبی ندیده است.


عکس تریینی است

این حادثه در تنگه مالاکا در سنگاپور اتفاق افتاده است.

به گزارش روز پنج شنبه روابط عمومی کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران اعلام کرد: یک فروند از کشتی‌های ناوگان کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران در تاریخ ۲۲ اردیبهشت ماه هنگام عبور از تنگۀ سنگاپور به علت مشکلات فنی به گل نشست، اما خوشبختانه این حادثه هیچگونه خسارت جانی و زیست محیطی به همراه نداشت.

در ادامه این بیانیه آمده است:اکنون وضعیت تحت کنترل بوده و اقدامات لازم برای جلوگیری از آلودگی احتمالی زیست محیطی و شناورسازی مجدد کشتی در جریان است.

بر اساس اعلام روابط عمومی کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران، کشتی حادثه دیده تحت پوشش حمایتی کلیۀ بیمه‌نامه‌های معتبر بین‌المللی است.


با رعایت فاصله اجتماعی صد در صد توسط تک تک اعضای جامعه خواهیم توانست دیاگرام صعود بیماری را به خطی صاف تبدیل کنیم. بیایید در دو هفته آینده برای رسیدن به این هدف مشترک متحد شویم 
دکتر آدریان دیکس، و دکتر بانی هنری
"The evidence is clear: with every person in British Columbia 100 percent committed to physical distancing, we can flatten the curve. Over the next two weeks we must be united in this one goal."
B.C. provincial health officer Dr. Bonnie Henry and Minister of Health Adrian Dix

Subscribe to Our Newsletter

© 2023 by TheHours. Proudly created with Wix.com

با صفحات تلگرام و فیس بوک سراسر همه جا مطلع باشید

  • Instagram
  • telegram
  • Facebook سراسر

ENDtoENDMarketing.ca