ضرورت استفاده از ماسک

ضرورت استفاده از ماسک وقتی رعایت فاصله امکان پذیر نیست
🔹 سراسر - نخست وزیر می گوید "انتخاب شخصی" وی برای پوشیدن ماسک در ملاء عام بر اساس توصیه های بهداشتی است.

دکتر ترزا تام، رئیس ارشد بهداشت عمومی کانادا، امروز چهارشنبه بیستم می در کنفرانس خبری روزانه خود در اتاوا توصیه های جدیدی را مطرح کرد.


او گفت که در بهار و تابستان ، توجه دقیق به اصول بهداشت عمومی مانند رعایت فاصله اجتماعی ، شستن دست ها و پوشش دادن به سرفه باید به عنوان حداقل کار ممکن ادامه یابد.

وی همچنین درخواست کرد که در مواردی که رعایت فاصله اجتماعی دشوار است از ماسک های غیر پزشکی یا پوشش صورت به عنوان یک لایه محافظتی مضاعف استفاده شود. او افزود: "ماندن در خانه در هنگام بیماری یک ضرورت است ، همیشه و همه جا. "

تام گفت که دستورالعمل جدید هنگامی آغاز می شود که استان ها اجازه باز کردن مشاغل و خدمات را می دهند و در پی آن افراد بیشتری از خانه های خود بیرون می آیند.

وی گفت: "ما باید اطلاعات خود را متناسب با کسب اطلاعات جدیدتر با انعطاف پذیری تغییر دهیم "


با رعایت فاصله اجتماعی صد در صد توسط تک تک اعضای جامعه خواهیم توانست دیاگرام صعود بیماری را به خطی صاف تبدیل کنیم. بیایید در دو هفته آینده برای رسیدن به این هدف مشترک متحد شویم 
دکتر آدریان دیکس، و دکتر بانی هنری
"The evidence is clear: with every person in British Columbia 100 percent committed to physical distancing, we can flatten the curve. Over the next two weeks we must be united in this one goal."
B.C. provincial health officer Dr. Bonnie Henry and Minister of Health Adrian Dix

Subscribe to Our Newsletter

© 2023 by TheHours. Proudly created with Wix.com

با صفحات تلگرام و فیس بوک سراسر همه جا مطلع باشید

  • Instagram
  • telegram
  • Facebook سراسر

ENDtoENDMarketing.ca