موج دوم بیماری اجتناب ناپذیر است


🔹 سراسر - موج دوم بیماری کووید ۱۹ در کانادا اجتناب ناپذیر است.هر چند تجربه اندوخته شده در چند ماه اخیر، برای پاسخ به سوالهای آینده کمک می کند.

این سخنان بخشی از مصاحبه دکتر بانی هنری ، مدیر بهداشت استان در مصاحبه با مت گالووی ، از رادیو سی بی سی بود. او همچنین گفت:

: "در نگاه خوشبینانه، دوست دارم فکر کنم که ممکن است ویروس از بین برود، تغییر شکل یابد و بدتر نشود." .

"اما آیا می دانید؟ ما هرگز در تاریخ مبتلا به همه گیری نشده ایم که موج دوم نداشته است."هم اکنون بیش از دو هزار نفر از بیماران کووید ۱۹ در بریتیش کلمبیا بهبود یافته اند که این رقم بیش از ۸۰ درصد از کل موارد تائید شده بیماری را تشکیل می دهند.

در بریتیش کلمبیا تا امروز ۲۴۶۷ بیمار شناسایی و ۱۴۹ نفر فوت کرده اند. از مجموع بیماران شناسایی شده ۲۱۵۰ نفر بهبودی یافته اند و پرونده ۳۱۷ بیمار هنوز باز است. ۱۰ نفر از اینان نیز در بخش مراقبت های ویژه به سر میبرند.


با رعایت فاصله اجتماعی صد در صد توسط تک تک اعضای جامعه خواهیم توانست دیاگرام صعود بیماری را به خطی صاف تبدیل کنیم. بیایید در دو هفته آینده برای رسیدن به این هدف مشترک متحد شویم 
دکتر آدریان دیکس، و دکتر بانی هنری
"The evidence is clear: with every person in British Columbia 100 percent committed to physical distancing, we can flatten the curve. Over the next two weeks we must be united in this one goal."
B.C. provincial health officer Dr. Bonnie Henry and Minister of Health Adrian Dix

Subscribe to Our Newsletter

© 2023 by TheHours. Proudly created with Wix.com

با صفحات تلگرام و فیس بوک سراسر همه جا مطلع باشید

  • Instagram
  • telegram
  • Facebook سراسر

ENDtoENDMarketing.ca