میشل باشله از سیاسی شدن کرونا ابراز نگرانی کرد


🔹 سراسر - میشل باشله کمیسر عالی حقوق بشر سازمان ملل هشدار داد پاسخ به بیماری کویید ۱۹ باید توسط «واقعیت‌های مبتنی بر علم» هدایت شود نه از مسیر اهداف سیاسی و اقتصادی. او همچنین از آمریکا خواست تحریم‌ها علیه ایران و ونزوئلا را لغو کند و تاکید کرد که وضعیت بهداشتی ایجاب می‌کند چنین تصمیماتی گرفته شود. او همچنین افزود معافیت‌های اعلام شده از سوی دولت ترامپ برای دسترسی به اقلام پزشکی و بشردوستانه «بسیار ضعیف و کم اثر» هستند. او همچنین در ادامه افزود: «تنها لغو یا تعلیق تحریم‌ها می‌تواند اثر واقعی داشته باشد.»خانم باشله که دو دوره رييس جمهور شيلی بوده در مصاحبه‌ای با راديوی فرانسه گقت به عنوان يک رهبر سابق، ضرورت از سرگيری فعاليت‌های اقتصادی را به خوبی درک می‌کند. او اما هشدار داد که اگر تمامی اقدامات بايد بر پايه «واقعيت‌های علمی» اتخاذ نشود اين ويروس برای مدت طولانی ماندگار خواهد شد.

خانم باشله همچنین از وخیم‌تر شدن اوضاع لیبی شدیدا ابراز نگرانی کرد و خاطرنشان کرد طرف‌های درگیر در بحران این کشور درخواست برای آتش‌بس را نادیده گرفته‌اند و تلاش‌های سازمان ملل برای صلح تاکنون ناموفق بوده است.

او در پایان هشدار داد اگر آن‌طور که دولت جدید اسرائيل اعلام کرده در راستای الحاق کرانه باختری گام بردارد، این کار آنها، یک نقض غیر قابل قبول از قوانین بین‌المللی به شمار می‌رود.


با رعایت فاصله اجتماعی صد در صد توسط تک تک اعضای جامعه خواهیم توانست دیاگرام صعود بیماری را به خطی صاف تبدیل کنیم. بیایید در دو هفته آینده برای رسیدن به این هدف مشترک متحد شویم 
دکتر آدریان دیکس، و دکتر بانی هنری
"The evidence is clear: with every person in British Columbia 100 percent committed to physical distancing, we can flatten the curve. Over the next two weeks we must be united in this one goal."
B.C. provincial health officer Dr. Bonnie Henry and Minister of Health Adrian Dix

Subscribe to Our Newsletter

© 2023 by TheHours. Proudly created with Wix.com

با صفحات تلگرام و فیس بوک سراسر همه جا مطلع باشید

  • Instagram
  • telegram
  • Facebook سراسر

ENDtoENDMarketing.ca