ناو نیروی دریایی ایران به اشتباه شناور خودی را زد

🔹 سراسر- یک شناور کنارک نیروی دریایی ایران در حین تمرین در دریای عمان دچار حادثه شد و طی آن ۱۹ تن جان باختند و ۱۵ نفر مجروح شدنداخبار منتشر شده در برخی رسانه‌ها و کانال‌ها حامی از آن است که این حادثه ناشی از شلیک اشتباه ناو جماران به ناوچه کنارک در یک تمرین نظامی ایجاد شده است.

شناور موشک انداز کنارک از دسته شناورهای «هندیجان» است که به تازگی مجهز به دو لانچر دوتایی موشک نور شدند که توانایی شناور گشتی را نیز به آنها داده است. این شناورهای ساخت هلند ۴۷ متر طول و ۸.۵ متر عرض دارند و آبخوری آن ها ۲.۹ متر است. وظیفه اصلی این شناورها پشتیبانی و لجستیک بوده و قادر به مین ریزی، حمل بار تا سقف ۴۶۰ تن و حمل ۱۰۰ نفر نیرو از قابلیت های ناوچه‌های دسته هندیجان است.


شناور کنارک بعد از حادثه


با رعایت فاصله اجتماعی صد در صد توسط تک تک اعضای جامعه خواهیم توانست دیاگرام صعود بیماری را به خطی صاف تبدیل کنیم. بیایید در دو هفته آینده برای رسیدن به این هدف مشترک متحد شویم 
دکتر آدریان دیکس، و دکتر بانی هنری
"The evidence is clear: with every person in British Columbia 100 percent committed to physical distancing, we can flatten the curve. Over the next two weeks we must be united in this one goal."
B.C. provincial health officer Dr. Bonnie Henry and Minister of Health Adrian Dix

Subscribe to Our Newsletter

© 2023 by TheHours. Proudly created with Wix.com

با صفحات تلگرام و فیس بوک سراسر همه جا مطلع باشید

  • Instagram
  • telegram
  • Facebook سراسر

ENDtoENDMarketing.ca