نخست وزیر روسیه کرونا گرفت


🔹سراسر - میخائیل میشوستین، نخست وزیر روسیه روز پنجشنبه اعلام کرد که نتیجه تست کرونای وی مثبت بوده و خود را قرنطینه کرده است.نخست وزیر روسیه در تماسی ویدئویی با ولادیمیر پوتین، رئیس جمهوری این کشور پیشنهاد کرد که آندری بلوسوف، معاونش در غیاب او اداره دولت را برعهده بگیرد. رئیس جمهوری روسیه در این تماس ویدئویی که از تلویزیون این کشور پخش شد ابراز امیدواری کرد که میخائیل میشوستین سلامتی خود را باز یابد.

کاخ کرملین پس از این تماس ویدئویی اعلام کرد که آندری بلوسوف با موافقت ولادیمیر پوتین به طور موقت جانشین میخائیل میشوستین شده است. با این حال ولادیمیر پوتین ابراز امیدواری کرد که وضع جسمی میخائیل میشوستین طی روزهای آینده به او اجازه دورکاری و تصمیم گیری درباره امور کشور را بدهد.

روسیه هم اکنون با گذر از ایران در رده هشتم تعداد مبتلایان به کووید ۱۹ ایستاده است. جدیدترین آمار نشان از آن دارد که تاکنون بیش از 106 بیمار شناسایی شده و بیش از یک هزار تن در روسیه در گذشته اند. در این کشور تاکنون بیش از سه و نیم میلیون تست کرونا انجام شده است


با رعایت فاصله اجتماعی صد در صد توسط تک تک اعضای جامعه خواهیم توانست دیاگرام صعود بیماری را به خطی صاف تبدیل کنیم. بیایید در دو هفته آینده برای رسیدن به این هدف مشترک متحد شویم 
دکتر آدریان دیکس، و دکتر بانی هنری
"The evidence is clear: with every person in British Columbia 100 percent committed to physical distancing, we can flatten the curve. Over the next two weeks we must be united in this one goal."
B.C. provincial health officer Dr. Bonnie Henry and Minister of Health Adrian Dix

Subscribe to Our Newsletter

© 2023 by TheHours. Proudly created with Wix.com

با صفحات تلگرام و فیس بوک سراسر همه جا مطلع باشید

  • Instagram
  • telegram
  • Facebook سراسر

ENDtoENDMarketing.ca