هشتاد و سه مبتلای جدید در بریتیش کلمبیاسراسر- دکتر بانی هنری ، مدیر بهداشت استان ، می گوید ابتلای ۸۳ دیگر به کووید ۱۹ محرز و سه نفر دیگر بر اثر این بیماری در گذشته اند. به این ترتیب آمار کل مبتلایان شناسایی شده به ۱۸۶ تن و در گذشتگان به ۷ نفر رسیده است.

او گفت که همه بارها دستور تعطیلی دارند. سایر مشاغل فعال ، از جمله فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه ها ، باید اقدامات لازم را برای اطمینان از فاصله بین مراجعه کنندگان - حدود یک تا دو متر - انجام دهند و رستوران ها و کافه هایی که نمی توانند این شرط را برآورده کنند ، باید فقط به فروش غذا به بیرون بپردازند.

هنری گفت: "جاهای بسیاری در جامعه ما وجود دارد که قادر به رعایت این معیارها نیستند و باید بسته شوند."

او به گردشگران گفت که اکنون 'زمان مناسبی نیست' و دوست دارد که مرزهای ایالات متحده را برای بازدید کنندگان غیر ضروری بسته شود.

دو مورد از مرگ و میر جدید در در این استان در خانه سالمندان "لین ولی" هستند و سومین نفر مردی حدودا ۸۰ ساله است که در بیمارستان در منطقه بهداشت فریزر درگذشته است.

وزیر بهداشت ، ادرین دیکس ، گفت: همه اهالی بریتیش کلمبیا برای محافظت از آسیب پذیرترین اعضای جامعه باید وظیفه خود را انجام دهند. این بدان معناست که مواردی مانند شستن دست ، رعایت فاصله مناسب و ماندن در خانه (در صورت بیماری) رعایت شود

در حال حاضر بیشتر بیماران مبتلا به کووید ۱۹ در خانه بهبود می یابند ، اما هفت نفر در بیمارستان در بخش مراقبت های ویژه هستند.

در بریتیش کلمبیا نرم افزاری جدید برای ارزیابی بیماری به صورت آنلاین راه اندازی شده است و تا کنون بیش از ۵۰۰۰۰۰ نفر از آن برای بررسی علائم بیماری خود استفاده کرده اند.

با رعایت فاصله اجتماعی صد در صد توسط تک تک اعضای جامعه خواهیم توانست دیاگرام صعود بیماری را به خطی صاف تبدیل کنیم. بیایید در دو هفته آینده برای رسیدن به این هدف مشترک متحد شویم 
دکتر آدریان دیکس، و دکتر بانی هنری
"The evidence is clear: with every person in British Columbia 100 percent committed to physical distancing, we can flatten the curve. Over the next two weeks we must be united in this one goal."
B.C. provincial health officer Dr. Bonnie Henry and Minister of Health Adrian Dix

Subscribe to Our Newsletter

© 2023 by TheHours. Proudly created with Wix.com

با صفحات تلگرام و فیس بوک سراسر همه جا مطلع باشید

  • Instagram
  • telegram
  • Facebook سراسر

ENDtoENDMarketing.ca