ورد جدید مشکوک به کرونا در کانادا باز زنی است که از ایران بازگشته است.

🔻 م


🔹 امروز دولت انتاریو اعلام کرد پنجمین مورد ابتلا به ویروس کرونا COVID-19 در این استان، خانمی حدودا ۶۰ ساله است که روز ۱۵ فوریه از ایران به کانادا بازگشته است. هر چند نمونه گیری از وی به آزمایشگاه ملی میکروبیولوژی در وینیپگ ارسال شده و باید منتظر جواب قطعی برای آن بود.

این دوازدهمین مورد ابتلا به بیماری و سومین مورد انتقال از طریق ایران به کانادا است. چند روز قبل یک زن سی ساله که به ایران رفته بود در هنگام بازگشت به بریتیش کلمبیا حامل بیماری بود و به واسطه او یکی از نزدیکانش که مردی حدود چهل ساله بود نیز مبتلا شده بود.

دکتر دیوید ویلیامز مدیر کل بهداشت انتاریو ضمن اعلام خبر مذکور تاکید کرد که کانادا برای پیشگیری از گسترش بیماری آمادگی دارد

با رعایت فاصله اجتماعی صد در صد توسط تک تک اعضای جامعه خواهیم توانست دیاگرام صعود بیماری را به خطی صاف تبدیل کنیم. بیایید در دو هفته آینده برای رسیدن به این هدف مشترک متحد شویم 
دکتر آدریان دیکس، و دکتر بانی هنری
"The evidence is clear: with every person in British Columbia 100 percent committed to physical distancing, we can flatten the curve. Over the next two weeks we must be united in this one goal."
B.C. provincial health officer Dr. Bonnie Henry and Minister of Health Adrian Dix

Subscribe to Our Newsletter

© 2023 by TheHours. Proudly created with Wix.com

با صفحات تلگرام و فیس بوک سراسر همه جا مطلع باشید

  • Instagram
  • telegram
  • Facebook سراسر

ENDtoENDMarketing.ca