وضعیت وخیم نیویورک در میانه خطابه های سیاسی

سراسر- مایک پومپئو ، وزیر خارجه ایالات متحده، چین و ایران و روسیه را هدف انتقادهای خود قرار داد و گفت این کشورها در مورد شیوع ویروس کرونا اطلاعات نادرست می‌دهند.
به گزارش رادیو فردا پومپئو می‌گوید «نگرانی من این است که حزب کمونیست چین با پنهان‌کاری و ارائه اطلاعات نادرست، همچنان جلوی دسترسی جهان به خبرهای مورد نیاز را بگیرد؛ اطلاعات و اخباری که برای جلوگیری از رخدادی شبیه این و یا افزایش موارد ابتلا ضروری‌ است».

او همچنین ایران و روسیه را نیز هدف انتقادها و اتهام‌های مشابهی قرار داد: «کارزار اطلاعات نادرست از سوی روسیه و ایران، به‌مانند چین، همچنان ادامه دارد».

وزیر خارجه آمریکا همچنین به اظهارات تازه مقام‌های چینی در مورد اینکه ایتالیا یا ارتش آمریکا «مبدا شیوع ویروس» است، واکنش نشان داد: «همه کار می‌کنند تا رفع مسئولیت کنند».

در جریان افزایش حملات لفظی آمریکا و چین به یکدیگر، یک سخنگوی وزارت خارجه چین گفت بعید نیست یکی از نظامیان آمریکایی در ماه اکتبر ناقل این ویروس به چین بوده است مشابه اظهاراتی که از سوی رهبر جمهوری اسلامی مطرح شده و طی آن آمریکا را متهم به «تولید ویروس» کرد.در همین حال دبرا بریکس، یکی از اعضای گروه هماهنگی کاخ سفید برای مقابله با ویروس کرونا روز سه‌شنبه در کنفرانس خبری به همراه دونالد ترامپ گفت که عمیقا نگران وضعیت شیوع کووید ۱۹، در شهر نیویورک است.

دبرا بریکس گفته است: ۵۶ درصد موارد ابتلا به ویروس کرونا در آمریکا، در شهر نیویورک حضور دارند و ۶۰ موارد جدید ابتلا به این ویروس نیز در منطقه شهری نیویورک است.

تا زمان تنظیم این خبر ۲۵۶۶۵ بیمار مبتلا در نیویورک شناسایی و ۲۱۰ نفر فوت کرده اند.


با رعایت فاصله اجتماعی صد در صد توسط تک تک اعضای جامعه خواهیم توانست دیاگرام صعود بیماری را به خطی صاف تبدیل کنیم. بیایید در دو هفته آینده برای رسیدن به این هدف مشترک متحد شویم 
دکتر آدریان دیکس، و دکتر بانی هنری
"The evidence is clear: with every person in British Columbia 100 percent committed to physical distancing, we can flatten the curve. Over the next two weeks we must be united in this one goal."
B.C. provincial health officer Dr. Bonnie Henry and Minister of Health Adrian Dix

Subscribe to Our Newsletter

© 2023 by TheHours. Proudly created with Wix.com

با صفحات تلگرام و فیس بوک سراسر همه جا مطلع باشید

  • Instagram
  • telegram
  • Facebook سراسر

ENDtoENDMarketing.ca