پیش بینی جنجالی محو کرونا تا پایان تابستان


🔹 سراسر - به گزارش یورو نیوز، دیدیه رائولت، پزشک متخصص فرانسوی که با شیوع کرونا در فرانسه به یکی از خبرسازترین شهروند فرانسوی تبدیل شده است، در تازه‌ترین ویدئوی خود ادعا کردکه ویروس کرونا تا پایان بهار از پای درخواهد آمد.دیدیه رائولت، در این ویدئو که در صفحه توییترش منتشر کرده است، می گوید: « پیش تر در هفته‌های گذشته تاکید کرده‌ام و از این تکرار حرفهایم افسوس نمی خورم ویروس کرونا تا پیش از پایان بهار ناپدید می شود.» دیدیه رائولت متخصص بیماریهای عفونی و پژوهشگر موسسه بیمارستانی‌-دانشگاهی مدیترانه است و در شهر جنوبی مارسی زندگی می کند.

وی برخلاف نظر غالب کادر وزارت بهداشت و اغلب پزشکان فرانسوی، از اولین روز تاکید داشت که داروی ترکیبی ازهیدروکسی کلروکین بزگترین درمان برای بیماران کووید-۱۹ است. نتایج جالب توجه استفاده این دارو روی بیماران مبتلا به کووید-۱۹ در مارسی، باعث شد تا حتی رئیس جمهوری فرانسه، امانوئل ماکرون، هفته گذشته رسما به دیدار این پزشک و پژوهشگر برود.

دیدیه رائولت در این ویدئو تاکید می کند: «یکی از پژوهشگران نادری هستم که روی بسیاری از ویروس‌ها و بیماری‌های عفونی کارکرده‌ام و شناخت کامل دارم اما ویروس کرونا، انگار پدیده دیگری است. کرونا بیماری است که در اکوسیستم موجود است و به همین دلیل ژنوم این ویروس در محیطهای مختلف بسته به اکوسیستم‌هایم مختلف تغییرپیدامی کند. به همین دلیل هم فکر می کنم این ویروس با گرم شدن نیم کره شمالی اندک اندک نابود خواهدشد. »

دیدیه رائولت در ویدئوی خود تاکید کرد که با گرم شدن هوا در مارسی شمار بیماران نیز کاهش چشم گیری پیدا کرده است. وی گفت: «همه گیری در شهر مارسی فرانسه در حال ناپدید شدن است. ما در اوج بیماری روزانه تا ۳۶۸ مورد مثبت داشتیم و اکنون روزانه ۶۰ تا ۸۰ مورد مثبت جدید داریم. امری که کاهش چشمگیر را نشان می‌دهد».

با این حال بسیاری از پژوهشگران و پزشکان متخصص فرانسوی با نظرات آقای رائولت مخالف هستند. برخی از موسسات پزشکی جهان از داروهای ترکیبی که در آن از هیدروکسی کلروکین برای درمان بیماران استفاده می شود، به دلیل عواقب قلبی و عروقی «مرگبار» قدغن کرده اند. وزارت بهداشت فرانسه هیچگاه روش درمانی پروفسور رائولت را تایید نکرده است با این حال، رئیس جمهوری فرانسه، امانوئل ماکرون روز چهارشنبه در یک گفتگوی رادیویی دیدیه رائولت، این استاد مؤسسه پژوهشی مدیترانه مارسی را «دانشمندی بزرگ» نامید.


با رعایت فاصله اجتماعی صد در صد توسط تک تک اعضای جامعه خواهیم توانست دیاگرام صعود بیماری را به خطی صاف تبدیل کنیم. بیایید در دو هفته آینده برای رسیدن به این هدف مشترک متحد شویم 
دکتر آدریان دیکس، و دکتر بانی هنری
"The evidence is clear: with every person in British Columbia 100 percent committed to physical distancing, we can flatten the curve. Over the next two weeks we must be united in this one goal."
B.C. provincial health officer Dr. Bonnie Henry and Minister of Health Adrian Dix

Subscribe to Our Newsletter

© 2023 by TheHours. Proudly created with Wix.com

با صفحات تلگرام و فیس بوک سراسر همه جا مطلع باشید

  • Instagram
  • telegram
  • Facebook سراسر

ENDtoENDMarketing.ca