چالش بزرگ ترامپ؛ کرونا🔹 سراسر - دونالد ترامپ، رییس جمهوری آمریکا دموکرات ها را متهم کرده است که در پی شکست تلاش های او برای مقابله با همه گیری ویروس کرونا هستند.

آقای ترامپ افزود: می خواهند شکست بخوریم تا آنها در انتخابات پیروز شوند، که البته پیروز هم نخواهند شد.رییس جمهوری آمریکا نیمه شب دوشنبه هم در چند توییت به گروهی از جمهوری خواهان که از عملکرد او در برابر ویروس کرونا انتقاد کرده بودند، حمله کرد.

تعداد مبتلایان ویروس کرونا در آمریکا به حدود یک میلیون و ۲۳۶ هزار نفر رسیده است و تعداد قربانیان این همه گیری هم سه شنبه از رقم ۷۲ هزار نفر فراتر رفت.

آمار کشته شدگان از کرونا در آمریکا ۲۱۸ در میلیون نفر است که در مقایسه با کشورهایی چون روسیه (۱۰ در میلیون نفر) ، آلمان (۸۳ در میلیون نفر)، کانادا (۱۰۷ در میلیون نفر) بسیار بیشتر است


با رعایت فاصله اجتماعی صد در صد توسط تک تک اعضای جامعه خواهیم توانست دیاگرام صعود بیماری را به خطی صاف تبدیل کنیم. بیایید در دو هفته آینده برای رسیدن به این هدف مشترک متحد شویم 
دکتر آدریان دیکس، و دکتر بانی هنری
"The evidence is clear: with every person in British Columbia 100 percent committed to physical distancing, we can flatten the curve. Over the next two weeks we must be united in this one goal."
B.C. provincial health officer Dr. Bonnie Henry and Minister of Health Adrian Dix

Subscribe to Our Newsletter

© 2023 by TheHours. Proudly created with Wix.com

با صفحات تلگرام و فیس بوک سراسر همه جا مطلع باشید

  • Instagram
  • telegram
  • Facebook سراسر

ENDtoENDMarketing.ca