کرونا در ایران پنجشنبه ۲۱ می ، اول خرداد


🔹 سراسر - در حالی که وزیر بهداشت ایران از مردم خواسته که در تعطیلات عید فطر سفر نروند اما گزارشها حاکی از آن است که به علت حجم بالای سفر، جاده های تهران به شمال قفل و برخی به ناچار به سمت شمال ایران یک طرفه شده اند.

وزیر بهداشت متذکر شده بود: "بزرگترین نگرانی ما این است که با عدم رعایت فاصله گذاری و پروتکل ها دوباره گرفتار پیک‌هایی از بیماری در کشور باشیم"حسن روحانی نیز گفته که همه اماکن مذهبی ایران "با رعایت دستور‌العمل‌ها" پس از عید فطر باز می‌شوند. با وجود مخالفت بعضی روحانیون و مراجع تقلید همزمان با ادامه شیوع ویروس کرونا اماکن مذهبی برای مبارزه با این ویروس بسته شده بود.بر اساس آمار وزارت بهداشت ایران بهبود یافتگان کرونا در کشور از مرز ۱۰۰ هزار نفرعبور کرده است. همچنین ۲۳۹۲ مورد مبتلای جدید به کرونا شناسایی شده و ۶۶ نفر در ۲۴ ساعت گذشته فوت کردند. تعداد کل مبتلایان در کشور به۱۲۹۳۴۱ نفر و تعداد کل قربانیان به ۷۲۴۹ نفر افزایش یافته است. ۲۶۵۵ نفر از بیماران نیز در وضعیت شدید این بیماری تحت مراقبت قرار دارند.
با رعایت فاصله اجتماعی صد در صد توسط تک تک اعضای جامعه خواهیم توانست دیاگرام صعود بیماری را به خطی صاف تبدیل کنیم. بیایید در دو هفته آینده برای رسیدن به این هدف مشترک متحد شویم 
دکتر آدریان دیکس، و دکتر بانی هنری
"The evidence is clear: with every person in British Columbia 100 percent committed to physical distancing, we can flatten the curve. Over the next two weeks we must be united in this one goal."
B.C. provincial health officer Dr. Bonnie Henry and Minister of Health Adrian Dix

Subscribe to Our Newsletter

© 2023 by TheHours. Proudly created with Wix.com

با صفحات تلگرام و فیس بوک سراسر همه جا مطلع باشید

  • Instagram
  • telegram
  • Facebook سراسر

ENDtoENDMarketing.ca