کرونا در ایران یکم می ، دوازدهم اردیبهشت


🔹 سراسر - کیانوش جهانپور روز جمعه درباره آخرین آمار مبتلایان قطعی به ویروس کرونا در کشور و موارد فوت ناشی از این ویروس افزود: در ۲۴ ساعت گذشته، هزار و ۶ مورد ابتلای قطعی و جدید به بیماری کووید ۱۹ در کشور شناسایی شد و با این حساب تاکنون ۹۵ هزار و ۶۴۶ مورد ابتلا به این بیماری در کشور ثبت شده است.وی ادامه داد: تاکنون ۷۶ هزار و ۳۱۸ نفر بهبود یافته‌اند و ۲ هزار و ۸۹۹ نفر از مبتلایان به این بیماری در بیمارستان‌ها در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند.

سخنگوی ستاد مقابله با کرونا وزارت بهداشت اظهار کرد: در ۲۴ ساعت گذشته ۶۳ نفر از هموطنان مبتلا به این بیماری را از دست دادیم و با این حساب، آمار فوت شدگان ناشی از ویروس کرونا در کشور ۶ هزار و ۹۱ نفر تا این لحظه است.

وی ادامه داد: با تلاش همکاران ما در نظام آزمایشگاهی کشور، تاکنون ۴۷۵ هزار و ۲۳ مورد تست PCR کرونا انجام شده است.


در همین حال حسن روحانی از وزیر بهداشت ایران خواست شرایط بازگشایی فعالیت‌های پرتجمع را آماده کند

حسن روحانی، رئیس جمهوری ایران به وزیر بهداشت دستور داد تا "شرایط و دستورالعمل‌های بهداشتی آغاز فعالیت مشاغل و مراکز پرتجمع و پررفت و آمدی که تاکنون بازگشایی نشده اند را آماده و برای تصویب در جلسه روز یکشنبه ستاد ملی کرونا، ارائه کند."

او در یک تماس تلفنی با سعید نمکی گفت که هر چه زودتر "شاخص‌های تعیین سه وضعیت سفید، زرد و قرمزبرای استان‌ها و شهرهای ایران" به مردم اطلاع داده شود. فرماندار تهران نیز اعلام کرد از فردا زدن ماسک در وسایل نقلیه عمومی اجباری است.

عیسی فرهادی، فرماندار تهران گفت که از ۱۳ اردیبهشت ماه زدن ماسک در وسایل حمل و نقل عمومی به خصوص مترو، اتوبوس و تاکسی اجباری است.


با رعایت فاصله اجتماعی صد در صد توسط تک تک اعضای جامعه خواهیم توانست دیاگرام صعود بیماری را به خطی صاف تبدیل کنیم. بیایید در دو هفته آینده برای رسیدن به این هدف مشترک متحد شویم 
دکتر آدریان دیکس، و دکتر بانی هنری
"The evidence is clear: with every person in British Columbia 100 percent committed to physical distancing, we can flatten the curve. Over the next two weeks we must be united in this one goal."
B.C. provincial health officer Dr. Bonnie Henry and Minister of Health Adrian Dix

Subscribe to Our Newsletter

© 2023 by TheHours. Proudly created with Wix.com

با صفحات تلگرام و فیس بوک سراسر همه جا مطلع باشید

  • Instagram
  • telegram
  • Facebook سراسر

ENDtoENDMarketing.ca