کرونا در ایران ۲۱ آوریل ۲ اردیبهشت🔹 سراسر - کیانوش جهانپور روز سه شنبه درباره آخرین آمار مبتلایان به ویروس کرونا در کشور و موارد فوت ناشی از آن بیان کرد: از دیروز تا امروز دوم اردیبهشت ۱۳۹۹ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی ۱۲۹۷ بیمار جدید مبتلا به کووید در کشور شناسایی شد و ۸۸ بیمار جان خود را از دست دادند.به این ترتیب مجموع بیماران کووید ۱۹ در ایران بر اساس آمار رسمی به ۸۴ هزار و ۸۰۲ نفر و تعداد درگذشتگان به ۵ هزار و۲۹۷ تن رسید.

جهانپور بیان کرد: تا امروز ۶۰ هزار و ۹۶۵ نفر از بیماران، بهبود یافته و ترخیص شده اند و ۳۳۵۷ نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در وضعیت شدید این بیماری تحت مراقبت قرار دارند.

سخنگوی ستاد مقابله با کرونا وزارت بهداشت گفت: تاکنون ۳۶۵ هزار و ۷۲۳ آزمایش تشخیص کووید۱۹ در کشور انجام شده است.

جهانپور گفت: موارد شناسایی شده کرونا در کشور با تلاش همکاران ما در ۱۲۶ آزمایشگاه در کشور انجام شده است. روند نزولی تدریجی در روزهای اخیر ادامه دارد و امیدواریم در روزهای آتی خبرهای بهتری را به مردم بدهیم.

رئیس‌جمهوری ایران در تماس تلفنی با تولیت آستان قدس رضوی اعلام کرد که تسریع در بازگشایی اماکن زیارتی با رعایت پروتکل‌های بهداشتی، جزو «دغدغه‌های مهم دولت بوده و هست».


حسن روحانی همچنین از «همکاری و همراهی» مراجع تقلید و روحانیون و تولیت‌های اماکن زیارتی در مشهد، قم و شیراز با ستاد ملی مقابله با بیماری کرونا قدردانی کرد.


رئیس‌جمهوری ایران روز ۳۱ فروردین گفته بود که دولت قصد داشته اماکن مذهبی را از اول خرداد بازگشایی کند اما به درخواست علیرضا اعرافی، مدیر حوزه‌های علمیه، این اماکن از ۱۵ اردیبهشت بازخواهند شد.


با رعایت فاصله اجتماعی صد در صد توسط تک تک اعضای جامعه خواهیم توانست دیاگرام صعود بیماری را به خطی صاف تبدیل کنیم. بیایید در دو هفته آینده برای رسیدن به این هدف مشترک متحد شویم 
دکتر آدریان دیکس، و دکتر بانی هنری
"The evidence is clear: with every person in British Columbia 100 percent committed to physical distancing, we can flatten the curve. Over the next two weeks we must be united in this one goal."
B.C. provincial health officer Dr. Bonnie Henry and Minister of Health Adrian Dix

Subscribe to Our Newsletter

© 2023 by TheHours. Proudly created with Wix.com

با صفحات تلگرام و فیس بوک سراسر همه جا مطلع باشید

  • Instagram
  • telegram
  • Facebook سراسر

ENDtoENDMarketing.ca