کرونا در بریتیش کلمبیا در دوم ژوئن


🔹 سراسر - مقامات بهداشت بریتیش کلمبیا هشدار می دهند که کووید ۱۹ هنوز در جامعه فعال است. بر اساس اعلام دکتر بانی هنری ۲۴ مورد جدید ابتلا به بیماری و یک مرگ جدید در دو روز گذشته ثبت شده است. او میگوید انتقال بیماری در بخش هایی هنوز وجود دارد و این نشان دهنده آن است که ما هنوز در معرض خطر هستیم.

او گفت كه كسانی كه این هفته در تظاهرات شركت كردند باید همه تلاش خود را معطوف كنند تا از شیوع بیماری جلوگیری شود، این یعنی نظارت بر علائم احتمالی بیماری یا حتی قرار دادن خود در قرنطینه برای محافظت از افراد آسیب پذیرتر استان.

دکتر هنری افزود که اکنون دو هفته از زمان ورود به فاز دوم بازگشایی می گذرد و مقامات بهداشتی از نزدیک مراقب هستند تا بررسی کنند که بازگشایی برخی مشاغل و افزایش فعالیت های اجتماعی چه تاثیری بر روند شیوع بیماری داشته است.

وی همچنین خاطرنشان کرد که با بازگشایی مشاغل ، بسیاری از افراد بار دیگر از ترانزیت عمومی استفاده می کنند و بهتر است این افراد با زدن ماسک غیر پزشکی از خود و اطرافیان محافظت کنندتا امروز در سطح استان ۲۵۹۷ بیمار شناسایی و ۱۶۵ نفر در استان بریتیش کلمبیا فوت کرده اند.

از مجموع بیماران شناسایی شده ۲۳۷۳ نفربهبودی یافته اند و این استان دارای ۲۲۴ مورد فعال است که از آنان ۳۲ نفر در بیمارستان بستری هستند و از میان آنان ۵ تن در بخش مراقبت های ویژه قرار دارند.


با رعایت فاصله اجتماعی صد در صد توسط تک تک اعضای جامعه خواهیم توانست دیاگرام صعود بیماری را به خطی صاف تبدیل کنیم. بیایید در دو هفته آینده برای رسیدن به این هدف مشترک متحد شویم 
دکتر آدریان دیکس، و دکتر بانی هنری
"The evidence is clear: with every person in British Columbia 100 percent committed to physical distancing, we can flatten the curve. Over the next two weeks we must be united in this one goal."
B.C. provincial health officer Dr. Bonnie Henry and Minister of Health Adrian Dix

Subscribe to Our Newsletter

© 2023 by TheHours. Proudly created with Wix.com

با صفحات تلگرام و فیس بوک سراسر همه جا مطلع باشید

  • Instagram
  • telegram
  • Facebook سراسر

ENDtoENDMarketing.ca