کرونا در بریتیش کلمبیا در سوم ژوئن


🔹 سراسر - دکتر بانی هنری ، مسئول بهداشت استان ، از شناسایی ۲۲ مورد جدید مبتلا به کووید ۱۹در بریتیش کلمبیا طی ۲۴ ساعت گذشته خبر داد. آماری که در مقایسه با روزهای قبل بیشتر است. آمار مبتلایان در روز سه شنبه ۴ نفر بود. در مجموع ۲۱ نفر از بیماران جدید یعنی اکثر قریب به اتفاق آنان در محدوده فریزر ولی هستند. او همچنین از مرگ یک بیمار دیگر در منطقه فریزر ولی خبر داد که آمار درگذشتگان را به عدد ۱۶۶ میرساند.

تا کنون در سطح استان ۲۶۲۳ بیمار شناسایی شده، ۲۲۴۳ نفر بهبود یافته، ۳۲ نفر در بیمارستان هستند و ۷ نفر به بخش مراقبت های ویژه منتقل شده اند.
دکتر دیکس و دکتر هنری افزودند، همچنان که شرکت در تظاهرات مسالمت آمیز بسیار مهم و استفاده از حق ماست در عین حال مراقبت از جامعه، اعضای خانواده و دوستان به همان اندازه مهم است. قوانین مربوط به فاصله گیری اجتماعی لازم الاجرا است چه برای خرید مواد غذایی باشد چه برای شرکت در تظاهرات.

گستره شیوع بیماری در مناطق مختلف استان:

- ۹۰۵ نفر در منطقه بهداشت ونکوور کوستال هلث Vancouver Coastal Health

- ۱۳۳۲ نفر در منطقه بهداشت فریزر هلث Fraser Health region

- ۱۲۷ نفر در منطقه بهداشت آیلند هلث Island Health region

- ۱۹۵ نفر مورد در منطقه اینتریرهلث Interior Health

- ۶۴ نفر مورد در شمال استان


با رعایت فاصله اجتماعی صد در صد توسط تک تک اعضای جامعه خواهیم توانست دیاگرام صعود بیماری را به خطی صاف تبدیل کنیم. بیایید در دو هفته آینده برای رسیدن به این هدف مشترک متحد شویم 
دکتر آدریان دیکس، و دکتر بانی هنری
"The evidence is clear: with every person in British Columbia 100 percent committed to physical distancing, we can flatten the curve. Over the next two weeks we must be united in this one goal."
B.C. provincial health officer Dr. Bonnie Henry and Minister of Health Adrian Dix

Subscribe to Our Newsletter

© 2023 by TheHours. Proudly created with Wix.com

با صفحات تلگرام و فیس بوک سراسر همه جا مطلع باشید

  • Instagram
  • telegram
  • Facebook سراسر

ENDtoENDMarketing.ca