کرونا در بریتیش کلمبیا - ۱۰۳ بیمار و ۴ کشته

خبر فوری سراسر - جان باختگان کرونا در بریتیش کلمبیا و کانادا ۴ تن شدندمقامات استان بریتیش کلمبیا امروز اعلام کردند که سه نفر دیگر در این استان به دلیل ابتلا به ویروس کرونا جان خود را از دست داده‌اند. به این ترتیب آمار مرگ و میر کرونا در کانادا و در استان بریتیش کلمبیا به عدد چهار رسید.

سه مورد مرگ جدید همه مربوط به ساکنان آسایشگاه سالمندان در "لین ولی" هستند که درگذشت یک سالمند ۸۰ ساله به دلیل بیماری کرونا را در پرونده خود دارد.

برابر اعلام امروز دکتر بانی هنری و دکتر آدریان دیکس، مقامات بهداشت استان بریتیش کلمبیا با مشخص شدن ۳۰ بیمار جدید آمار ابتلا به این ویروس در این استان به ۱۰۳ نفر رسیده است .هنری گفت: شش نفر در بیمارستان در بخش مراقبت های ویژه هستند ، در حالی که سایر بیماران در وضعیت پایدار هستند و پنج نفر به طور کامل بهبود یافته اند. موارد جدید در مناطق فریزرهلث ، ونکوور کوست هلث ، اینتریر هلث و آیلند هلث هستند.

در ادامه تلاش برای کند کردن شیوع ویروس ، مقامات بهداشت استان توصیه می کنند که تجمع های ۵۰ نفری بیشتر باید لغو شود. پیشتر درخواست شده بود تجمعات بیش از ۲۵۰ نفر لفو شود.

با رعایت فاصله اجتماعی صد در صد توسط تک تک اعضای جامعه خواهیم توانست دیاگرام صعود بیماری را به خطی صاف تبدیل کنیم. بیایید در دو هفته آینده برای رسیدن به این هدف مشترک متحد شویم 
دکتر آدریان دیکس، و دکتر بانی هنری
"The evidence is clear: with every person in British Columbia 100 percent committed to physical distancing, we can flatten the curve. Over the next two weeks we must be united in this one goal."
B.C. provincial health officer Dr. Bonnie Henry and Minister of Health Adrian Dix

Subscribe to Our Newsletter

© 2023 by TheHours. Proudly created with Wix.com

با صفحات تلگرام و فیس بوک سراسر همه جا مطلع باشید

  • Instagram
  • telegram
  • Facebook سراسر

ENDtoENDMarketing.ca