کرونا در بریتیش کلمبیا ۲۹ آوریل


🔹 سراسر - دکتر بانی هنری مدیر بهداشت بریتیش کلمبیا و دکتر آدریان دیکس وزیر بهداشت استان امروز چهارشنبه جدیدترین آمار بهداشتی استان را اطلاع رسانی کردند. بر این اساس در حال حاضر با افزوده شدن ۳۴ نفر به تعداد بیماران مجموع آمار مبتلایان به کووید ۱۹ در استان به ۲۰۸۷ نفر رسیده است. در مجموع ۱۰۹ تن نیز از بیماری فوت کرده اند که ۴ نفر آنان درگذشتگان اخیر و همگی مربوط به خانه سالمندان هستند. تا چهارشنبه ۸۹ بیمار در بیمارستانهای این استان بستری هستند که حال ۳۵ نفر از آنان وخیم است. در ضمن ۱۳۰۵ بیمار بهبودی یافته اند.هنری از همراهی و تعهد اهالی بریتیش کلمبیا برای محدود کردن شیوع ویروس تشکر کرد.

طبق گفته آدریان دیکس ، وزیر بهداشت استان، در حال حاضر بیش از ۴۰۰۰ تخت بیمارستان پاکسازی شده و در دسترس است تا برای سایر امور بیمارستانی معوقه مانند نوبت های جراحی به کار گرفته شود. به گفته او از ۱۶ مارس تا کنون ۱۶۱۰۱ برنامه بیمارستانی برنامه ریزی شده به تعویق افتاده است.

هم اکنون گستردگی شیوع بیماری در مناطق مختلف استان به این شرح است:

- ۸۱۱ نفر در منطقه بهداشت ونکوور کوستال هلث Vancouver Coastal Health

- ۹۴۱ نفر در منطقه بهداشت فریزر هلث Fraser Health region

- ۱۶۹ نفر در منطقه بهداشت آیلند هلث Island Health region

- ۱۲۰ نفر مورد در منطقه اینتریرهلث Interior Health

- ۴۶ نفر مورد در شمال استان


با رعایت فاصله اجتماعی صد در صد توسط تک تک اعضای جامعه خواهیم توانست دیاگرام صعود بیماری را به خطی صاف تبدیل کنیم. بیایید در دو هفته آینده برای رسیدن به این هدف مشترک متحد شویم 
دکتر آدریان دیکس، و دکتر بانی هنری
"The evidence is clear: with every person in British Columbia 100 percent committed to physical distancing, we can flatten the curve. Over the next two weeks we must be united in this one goal."
B.C. provincial health officer Dr. Bonnie Henry and Minister of Health Adrian Dix

Subscribe to Our Newsletter

© 2023 by TheHours. Proudly created with Wix.com

با صفحات تلگرام و فیس بوک سراسر همه جا مطلع باشید

  • Instagram
  • telegram
  • Facebook سراسر

ENDtoENDMarketing.ca