کرونا در بریتیش کلمبیا ۳۰ آوریل


🔹 سراسر - دکتر بانی هنری مدیر بهداشت بریتیش کلمبیا و دکتر آدریان دیکس وزیر بهداشت استان امروز پنجشنبه جدیدترین آمار بهداشتی استان را اطلاع رسانی کردند. بر این اساس در حال حاضر با افزوده شدن ۲۵ نفر به تعداد بیماران مجموع آمار مبتلایان به کووید ۱۹ در استان به ۲۱۱۲ نفر رسیده است. در مجموع ۱۱۱ تن نیز از بیماری فوت کرده اند که ۲ نفر آنان درگذشتگان اخیر هستند. تا پنجشنبه ۸۲ بیمار در بیمارستانهای این استان بستری هستند که حال ۳۰ نفر از آنان وخیم است. در ضمن ۱۳۲۲ بیمار بهبودی یافته اند.نخست وزیر جان هورگان گفته است که وی جزئیات برنامه بازگشایی استان را در روزها و هفته های آینده اعلام خواهد کرد. این مهم بر حصول اطمینان از اجرای دستورالعمل های بهداشتی در مورد فاصله اجتماعی و قرنطینه فردی تمرکز دارد ، به طوری كه موارد جدید بیماری کووید ۱۹ به حداقل برسد.

هم اکنون گستردگی شیوع بیماری در مناطق مختلف استان به این شرح است:

- ۸۱۵ نفر در منطقه بهداشت ونکوور کوستال هلث Vancouver Coastal Health

- ۹۶۱ نفر در منطقه بهداشت فریزر هلث Fraser Health region

- ۱۷۰ نفر در منطقه بهداشت آیلند هلث Island Health region

- ۱۲۰ نفر مورد در منطقه اینتریرهلث Interior Health

- ۴۶ نفر مورد در شمال استان


با رعایت فاصله اجتماعی صد در صد توسط تک تک اعضای جامعه خواهیم توانست دیاگرام صعود بیماری را به خطی صاف تبدیل کنیم. بیایید در دو هفته آینده برای رسیدن به این هدف مشترک متحد شویم 
دکتر آدریان دیکس، و دکتر بانی هنری
"The evidence is clear: with every person in British Columbia 100 percent committed to physical distancing, we can flatten the curve. Over the next two weeks we must be united in this one goal."
B.C. provincial health officer Dr. Bonnie Henry and Minister of Health Adrian Dix

Subscribe to Our Newsletter

© 2023 by TheHours. Proudly created with Wix.com

با صفحات تلگرام و فیس بوک سراسر همه جا مطلع باشید

  • Instagram
  • telegram
  • Facebook سراسر

ENDtoENDMarketing.ca