کرونا در جهان، ۲۵ مارس ۲۰۲۰سراسر- تا ساعت 12:30 به وقت ونکوور آمار مبتلایان از ۴۶۰ هزار و آمار کشته شدگان کرونا از ۲۰ هزار نفر گذشت.

در ایتالیا کانون فعلی کرونا تعداد جان‌باختگان از ۷۵۰۰ نفر گذشتبر اساس آمار رسمی تعداد موارد جدید فوت در ایتالیا بر اثر ویروس کرونا در یک روز گذشته به ٦٨٣ نفر رسیده که در مجموع ٧٥٠٣ نفر به دلیل ابتلا به کرونا در این کشور جان خود را از دست داده‌اند. از دیروز تا کنون تعداد ٥٢١٠ مورد جدید در این کشور به ثبت رسیده که نسبت به دیروز کاهش داشته است.

اسپانیا هم اعلام کرده است که با مرگ ۴۴۳ نفر در اثر ابتلا به ویروس کرونا (کویید-۱۹) در شبانه روزگذشته تعداد کل جانباختگان در این کشور به ۳۴۳۴ نفر رسیده است.

دولت اسپانیا همچنین اعلام کرد که کارمن کالوو، معاون نخست وزیر به ویروس کرونا مبتلا شده است. خانم کالوو که پیش از این یک بار جواب آزمایشش منفی شده بود، دیروز بار دیگر آزمایش داده و این بار نتیجه مثبت بوده است. معاون ۶۳ ساله نخست وزیر اسپانیا تحت درمان است و حال مساعدی دارد.


با رعایت فاصله اجتماعی صد در صد توسط تک تک اعضای جامعه خواهیم توانست دیاگرام صعود بیماری را به خطی صاف تبدیل کنیم. بیایید در دو هفته آینده برای رسیدن به این هدف مشترک متحد شویم 
دکتر آدریان دیکس، و دکتر بانی هنری
"The evidence is clear: with every person in British Columbia 100 percent committed to physical distancing, we can flatten the curve. Over the next two weeks we must be united in this one goal."
B.C. provincial health officer Dr. Bonnie Henry and Minister of Health Adrian Dix

Subscribe to Our Newsletter

© 2023 by TheHours. Proudly created with Wix.com

با صفحات تلگرام و فیس بوک سراسر همه جا مطلع باشید

  • Instagram
  • telegram
  • Facebook سراسر

ENDtoENDMarketing.ca