کرونا در کانادا و بریتیش کلمبیا در ۲۷ می


🔹 سراسر - مطابق جدیدترین به روز رسانی در شبانه روز گذشته در سراسر کانادا ۸۷۲ نفر بیمار مبتلا کووید ۱۹ شناسایی و ۱۲۳ بیمار درگذشتند. در مجموع تا امروز ۸۷۵۱۹ بیمار مبتلا کووید ۱۹ شناسایی و ۶۸۵۸ بیمار درگذشته اند.

نیروهای مسلح کانادا این هفته دو گزارش درباره شرایط موجود در پنج خانه مراقبت طولانی مدت در انتاریو و و بیست و پنج خانه مراقبت طولانی مدت در کبک منتشر کرد که برای کمک به آنها در طول همه گیری بیماری اعزام شده بود.

در خانه های انتاریو ، گزارش ارتش به مواردی چون وجود حشرات، غذا دادن پرخاشگرانه به ساکنان و ساعت ها فریاد درخواست کمک توسط ساکنان می پردازد . در این گزارش همچنین به نیروی انسانی و اهمیت آموزش آنان ، کمبود مایحتاج و روابط عمومی ضعیف نیز اشاراتی شده است. گزارش ارتش با موجی از واکنشها روبه رو شده است.

در بریتیش کلمبیا در ۲۴ ساعت گذشته تعداد درگذشتگان نسبت به روز قبل افزایش یافت و به یک نفر رسید. در همین دوره زمانی ۹ بیمار جدید در استان شناسایی شده است. تا امروز در سطح استان ۲۵۵۰ بیمار شناسایی و ۱۶۲ نفر در استان بریتیش کلمبیا فوت کرده اند.از مجموع بیماران شناسایی شده ۲۱۴۴ نفربهبودی یافته اند و این استان دارای ۲۴۴ مورد فعال است

گستره شیوع بیماری در مناطق مختلف استان:

- ۸۹۹ نفر در منطقه بهداشت ونکوور کوستال هلث Vancouver Coastal Health

- ۱۲۶۷ نفر در منطقه بهداشت فریزر هلث Fraser Health region

- ۱۲۷ نفر در منطقه بهداشت آیلند هلث Island Health region

- ۱۹۴ نفر مورد در منطقه اینتریرهلث Interior Health

- ۶۳ نفر مورد در شمال استان


با رعایت فاصله اجتماعی صد در صد توسط تک تک اعضای جامعه خواهیم توانست دیاگرام صعود بیماری را به خطی صاف تبدیل کنیم. بیایید در دو هفته آینده برای رسیدن به این هدف مشترک متحد شویم 
دکتر آدریان دیکس، و دکتر بانی هنری
"The evidence is clear: with every person in British Columbia 100 percent committed to physical distancing, we can flatten the curve. Over the next two weeks we must be united in this one goal."
B.C. provincial health officer Dr. Bonnie Henry and Minister of Health Adrian Dix

Subscribe to Our Newsletter

© 2023 by TheHours. Proudly created with Wix.com

با صفحات تلگرام و فیس بوک سراسر همه جا مطلع باشید

  • Instagram
  • telegram
  • Facebook سراسر

ENDtoENDMarketing.ca