کرونا در کانادا ۲۲ آوریل


🔹 سراسر - تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در کانادا به عدد ۴۰ هزار نزدیک شد و تعداد درگذشتگان از ۲ هزار تن فراتر رفت. حدود نیمی از این مرگ و میرها در خانه های مراقبت طولانی مدت (خانه های سالمندان) بوده است ، که به ویژه در کبک و انتاریو به دلیل بیماری همه گیر به شدت آسیب دیده اند.از همین رو انتاریو به عنوان دومین استان کانادا درخواست کمک نظامی در خانه های سالمندان را کرده است.

در کبک که بیش از نیمی از بار بیماران را به دوش میکشد و پیشتر به نیروی نظامی متوسل شده است، تعداد "اقامتگاه های در وضعیت بحرانی" ، در هفته گذشته تقریباً دو برابر شده است و از ۴۹ به ۸۰ رسیده است.

امروز همچنین جاستین ترودو طریقه کمک های مالی را برای دانشجویان و جوانانی که به دلیل شیوع بیماری نمی توانند کار کنند اعلام کرد.


با رعایت فاصله اجتماعی صد در صد توسط تک تک اعضای جامعه خواهیم توانست دیاگرام صعود بیماری را به خطی صاف تبدیل کنیم. بیایید در دو هفته آینده برای رسیدن به این هدف مشترک متحد شویم 
دکتر آدریان دیکس، و دکتر بانی هنری
"The evidence is clear: with every person in British Columbia 100 percent committed to physical distancing, we can flatten the curve. Over the next two weeks we must be united in this one goal."
B.C. provincial health officer Dr. Bonnie Henry and Minister of Health Adrian Dix

Subscribe to Our Newsletter

© 2023 by TheHours. Proudly created with Wix.com

با صفحات تلگرام و فیس بوک سراسر همه جا مطلع باشید

  • Instagram
  • telegram
  • Facebook سراسر

ENDtoENDMarketing.ca