کرونا همه پنجاه ایالت آمریکا را در نوردید.

سراسر- با شناسایی نخستین مورد ابتلا به ویروس کرونا در ویرجینای غربی٬ اکنون هر ۵۰ ایالت آمریکا به این ویروس آلوده شده اند.دونالد ترامپ که تلاش دارد هر چه زودتر با طرح یک تریلیون دلاری خود به کمک اقشار ضعیف٬ کسب و کارهای کوچک و بخش های آسیب دیده اقتصاد آمریکا بشتابد٬ همچنان با انتقاد رسانه های کشورش روبروست که او را به اهمال و کمرنگ انگاشتن اهمیت این اپیدمی موجب شده اقدامات پیشگیرانه برای جلوگیری از شتاب شیوع ویروس کرونا با تاخیر آغاز شود.

شمار قربانیان بیماری کووید-۱۹ که ناشی از ابتلا به ویروس کرونا ۲۰۱۹ است اکنون از مرز ۱۰۰ نفر در آمریکا گذشته و بیش از ۵۲۰۰ نفر هم کرونا مثبت تشخیص داده شده اند. هر چند کارشناسان می گویند از انجا که فرآیند تست گیری گسترده در آمریکا دیر آغاز شده٬ ممکن است تعداد مبتلایان بسیار بیشتراز آمار فعلی باشد.

با رعایت فاصله اجتماعی صد در صد توسط تک تک اعضای جامعه خواهیم توانست دیاگرام صعود بیماری را به خطی صاف تبدیل کنیم. بیایید در دو هفته آینده برای رسیدن به این هدف مشترک متحد شویم 
دکتر آدریان دیکس، و دکتر بانی هنری
"The evidence is clear: with every person in British Columbia 100 percent committed to physical distancing, we can flatten the curve. Over the next two weeks we must be united in this one goal."
B.C. provincial health officer Dr. Bonnie Henry and Minister of Health Adrian Dix

Subscribe to Our Newsletter

© 2023 by TheHours. Proudly created with Wix.com

با صفحات تلگرام و فیس بوک سراسر همه جا مطلع باشید

  • Instagram
  • telegram
  • Facebook سراسر

ENDtoENDMarketing.ca