کمک هزینه شغلی تا ژوئن ادامه دارد


🔹 سراسر- برنامه یارانه دستمزد اضطراری دولت فدرال تا ماه ژوئن تمدید خواهد شد.

این برنامه ۷۵ درصد از دستمزد کارمندان ،تا سقف هر هفته ۸۴۷ دلار، برای کمک به کارفرمایان متاثر از بحران کووید ۱۹ اختصاص می دهد تا کارفرمایان، کارکنان خود را برای گذر از بحران کرونا در لیست حقوق و دستمزد نگه دارند.

این برنامه قرار است به تاریخ ۶ ژوئن پایان یابد. نخست وزیر جاستین ترودو گفت جزئیات بیشتری دراین باره برنامه ارائه خواهد داد.آمار حکایت از آن دارد که تقریباً دو میلیون شغل در ماه آوریل در کانادا از دست رفته است .

داده های بررسی آژانس نیروی کار، منتشر شده در روز جمعه ، تعداد شغل های از دست رفته در طول بحران را بیش از سه میلیون تخمین می زند.

ژان ایو دوکلوس ، رئیس هیئت مدیره خزانه داری ، گفت که تا پنجشنبه ، ۱۲۰ هزار کارفرما برای استفاده از این برنامه درخواست داده اند که از این مجموع پرداخت کمک هزینه به حدود ۹۷ هزار بیزنس تصویب شده است . این تعداد در مجموع یک میلیون ۷۰۰ هزار کارگر را تحت پوشش قرار میدهد.

کارفرما برای استفاده از این برنامه درخواست داده اند که از این مجموع پرداخت کمک هزینه به حدود ۹۷ هزار بیزنس تصویب شده است . این تعداد در مجموع یک میلیون ۷۰۰ هزار کارگر را تحت پوشش قرار میدهد.


با رعایت فاصله اجتماعی صد در صد توسط تک تک اعضای جامعه خواهیم توانست دیاگرام صعود بیماری را به خطی صاف تبدیل کنیم. بیایید در دو هفته آینده برای رسیدن به این هدف مشترک متحد شویم 
دکتر آدریان دیکس، و دکتر بانی هنری
"The evidence is clear: with every person in British Columbia 100 percent committed to physical distancing, we can flatten the curve. Over the next two weeks we must be united in this one goal."
B.C. provincial health officer Dr. Bonnie Henry and Minister of Health Adrian Dix

Subscribe to Our Newsletter

© 2023 by TheHours. Proudly created with Wix.com

با صفحات تلگرام و فیس بوک سراسر همه جا مطلع باشید

  • Instagram
  • telegram
  • Facebook سراسر

ENDtoENDMarketing.ca