گسترش بیماری کرونا در کشورها از طریق مسافران ایرانی

🔹 امروز گرجستان و پاکستان اولین مورد و لبنان دومین مورد مبتلا به کرونا را شناسایی کردند. همه موارد مذکور بیمارانی هستند که از ایران سفر کرده اند.

در همین رابطه مرکز بهداشت عمومی بریتانیا اعلام کرده مسافرانی که از ایران وارد این کشور می‌شوند باید دو هفته قرنطینه شوند، حتی اگر علائم ظاهری ابتلا به ویروس کرونا را نداشته باشند. این مرکز اعلام کرد که دانش آموزانی که اخیراً به کشورهای منشا ویروس، از جمله ایران، سفر کرده اند باید در قرنطینه بمانند.

اداره کل هوانوردی غیرنظامی ترکیه نیز اعلام کرد که به دلیل شیوع ویروس کرونا در ایران همه پروازهای مسافری و باربری میان دو کشور را تا اطلاع ثانوی متوقف کرده است.

در این اطلاعیه آمده است پروازهایی که از ایران به مقصد ترکیه انجام می‌شود، به هیچ وجه مسافرنمی‌پذیرد و تنها هواپیماهای ایرانی بدون مسافر می‌توانند وارد ترکیه شوند تا مسافران ایرانی را انتقال دهند. به گفته اداره هوانوردی ترکیه در این پروازها حتی مسافران تبعه ترکیه نیز پذیرفته نمی‌شوند.


با رعایت فاصله اجتماعی صد در صد توسط تک تک اعضای جامعه خواهیم توانست دیاگرام صعود بیماری را به خطی صاف تبدیل کنیم. بیایید در دو هفته آینده برای رسیدن به این هدف مشترک متحد شویم 
دکتر آدریان دیکس، و دکتر بانی هنری
"The evidence is clear: with every person in British Columbia 100 percent committed to physical distancing, we can flatten the curve. Over the next two weeks we must be united in this one goal."
B.C. provincial health officer Dr. Bonnie Henry and Minister of Health Adrian Dix

Subscribe to Our Newsletter

© 2023 by TheHours. Proudly created with Wix.com

با صفحات تلگرام و فیس بوک سراسر همه جا مطلع باشید

  • Instagram
  • telegram
  • Facebook سراسر

ENDtoENDMarketing.ca